Muzyka

Poparzeni Kawą Trzy

Hałsówka czyli Domówka z koncertami LIVE!

Wyjątkowo otwieramy koncertowe lato trasą z gorącymi artystami tego sezonu.

Hałsówka to doskonała zabawa z gwiazdami na wyciągnięcie ręki, ale w bezpiecznej odległości. Trasa koncertowa po słynnych polskich klubach. W lipcu będziemy w każdy weekend w warszawskiej Progresji, wrocławskim A2 i krakowskim ZetPeTe.

Tym razem w ramach nowej definicji koncertowego życia z dostępem tylko dla wybrańców, bo gramy dla dopuszczalnej połowy publiczności.

Gwiazdami domówki w klubach będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy.

Poczujecie się jak u siebie w domu na imprezie, zaczynając spotkanie od kulturalnego i zaskakującego talk show z artystami, prowadzonego przez znanego dziennikarza muzycznego. Pytania będą serwowane bez znieczulenia a niezbędne środki dezynfekujące duszę i ciało będą do dyspozycji w barze. Każdy w klubie będzie się czuł jak gospodarz domówki a koncert gwiazdy wieczoru zakończy wspólnie wykonany z udziałem publiczności, wcześniej wybrany przebój. Sweet focie z imprezowiczami "Hałsówki" trafią do sieci i wtedy zacznie się kolejne życie tej balangi LIVE.

Dołączycie do szaleństwa, bo nikt Was nie rozpozna na fotkach gdy będziecie w maseczkach! Ale nasza ochrona będzie miała Was na oku.

Kolejne gwiazdy HAŁSÓWKI ogłosimy wkrótce! Gramy bezpiecznie. Łączymy ludzi i muzyczne style i to jest mieszanka wybuchowa!

Poparzeni Kawą Trzy

bilety niedostępne WROCŁAW
Centrum Koncertowe A2 2020-07-11
11 lipca 2020
WROCŁAW

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 1 lipca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca