Muzyka

LIMBOSKI & SOSNOWSKI - Odmrożeni

Limboski & Sosnowski - "Odmrożeni" w Starym Klasztorze!

Miło jest nam ogłosić, że we współpracy z @RadioNowyŚwiat, które zaczyna nadawać już 10 lipca, zapraszamy na koncert inaugurujący letnią trasę koncertową LIMBOSKI & SOSNOWSKI w konwencji "double bill".

Koncert odbędzie się w sobotę 11 lipca na Letniej Scenie na Dziedzińcu Starego Klasztoru.

Bluesowe rytmy, zaskakujące zwroty akcji i czarny humor będą ich stałymi towarzyszami w letniej eskapadzie po koncertowej ziemi jałowej. Spotkają się z publicznością gniewną i głodną muzyki i niczym dawni Trubadurzy przyniosą jej długo oczekiwane ukojenie.

Historia jest taka, że Limboski z Sosnowskim w środku postpandemicznej wielkiej smuty nagrali kawałek, który w magiczny sposób wpisuje się panujące nastroje. Co jeszcze dziwniejsze, biorąc pod uwagę twórczość i styl obydwu panów – w „Odmrożonych” pojawia się nadzieja!

Nie planowaliśmy takich rzeczy, ale może podświadomie chcieliśmy po prostu dać sobie i ludziom odrobinę radości w tym dziwnym czasie. Nie wiem jak to się wszystko skończy, ale myślę, że zawsze warto zachować nadzieję na pozytywny zwrot wypadków. Myślę też, że w nas samych jako ludziach tkwią zasoby magicznych mocy, które często budzą się w trudnych momentach. „Odmrożeni” są z tego źródła mocy właśnie.” ~Michał Limboski

Do piosenki powstał uroczy klip powstały z nadesłanych przez fanów filmików, na których robią wszystko to, czego nie mogli robić podczas kwarantanny, czyli jeżdżą na rowerze, biegają po lesie, tańczą, pływają i rzucają maseczkami.

Bilety upoważniają do zajęcia miejsca, które będzie wskazane przez obsługę przy zachowaniu obowiązujących norm sanitarnych.

Przypominamy, że w restauracjach po zajęciu miejsca nie obowiązuje nakaz zakrywania twarzy.

LIMBOSKI & SOSNOWSKI - Odmrożeni

kup bilety WROCŁAW
Klub Muzyczny Stary Klasztor 2020-07-11
11 lipca 2020
WROCŁAW

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 2 lipca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca