Muzyka

Enter Enea Festival

10. edycję Festiwalu przełożyliśmy na sierpień, by jak co roku móc spotkać się z międzynarodowym gronem inspirujących artystów i zaprosić jak największą publiczność na serię koncertów nad Jeziorem Strzeszyńskim. Choć w terminie późniejszym to z tą samą, ogromną przyjemnością zapraszamy naszą publiczność w dniach 21-23 sierpnia nad Jezioro Strzeszyńskie do spędzenia wspaniałych, jazzowych wieczorów w doborowym towarzystwie zaproszonych przez Leszka Możdżera, dyrektora artystycznego Festiwalu - artystów.

W tej wyjątkowej, sierpniowej odsłonie Festiwalu na koncerty zapraszamy od piątku do niedzieli oraz informujemy, że wstęp jest biletowany, a wszystko odbywa się w atmosferze zgodnej z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Tegoroczny program będzie łączył elementy podsumowań, aspektów “the best of” z programową świeżością i otwarciem na nowe, nieprezentowane wcześniej na scenie festiwalowej gatunki. Lista wykonawców zostanie ogłoszona już niebawem!

Enter Enea Festival promuje indywidualne poszukiwania w muzyce i prezentuje panoramę muzycznej energii oscylującej wokół jazzowej stylistyki. Festiwal łączy w sobie bezpretensjonalność, niezależność i swobodę, związaną z atmosferą imprezy plenerowej, z ekskluzywnością wynikającą z ograniczonej ilości widzów i przede wszystkim z listy zaproszonych przez dyrektora artystycznego, Leszka Możdżera artystów, którzy gwarantują publiczności najwyższy poziom muzycznych wrażeń.

Organizatorem Enter Enea Festival jest Fundacja „Europejskie Forum Sztuki”, której prezesem i fundatorem jest Jerzy Gumny. Festiwal odbywa się dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasta Poznań oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Sponsorem tytularnym wydarzenia jest Enea, który zaprosi też festiwalowiczów i odwiedzających Strzeszynek do dedykowanej festiwalowi strefy relaksu nad taflą jeziora.

Enter Enea Festival - Bilet 1-dniowy 23.08.2020 - DZIEŃ 3

bilety niedostępne POZNAŃ
Plaża nad Jeziorem Strzeszyńskim 2020-08-23
od: 21 sierpnia 2020
do: 23 sierpnia 2020

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 25 lipca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca