Muzyka

Ciesz Fanów Festiwal wybuchnie już w sierpniu! Gwiazdy na kąpielisku i królestwo w namiocie...

 

Czym będzie Ciesz Fanów Festiwal?  


 
Wszystkich, którzy w tym wyjątkowym roku tęsknią za muzyką na żywo i Cieszanów Rock Festiwalem zapraszamy na Ciesz Fanów Festiwal. W piątek i sobotę 21 i 22 sierpnia na  kąpielisku Wędrowiec jak co roku zabrzmią mocne dźwięki rocka. Prawdopodobnie będzie to jedyne takie muzyczne wydarzenie w Polsce, inne w skali od dobrze znanego wam CRF, gdyż udział w nim na żywo w Cieszanowie będzie mogło wziąć jedynie 900 osób. Dlatego festiwal przyjmuje formę hybrydową, czyli większość koncertów dostępnych będzie w sieci w wersji online. Z powodu pandemii COVID-19 odbędzie się również na nowych zasadach.

 

Namiotowe królestwo i gwiazdy na plaży!

 

Koncerty będzie można oglądać bezpośrednio ze swoich namiotów, stanowiących dla uczestników strefę bezpieczeństwa i zabawy na zasadzie „twój namiot twoim królestwem”! Dla 100 fanów przewidziana jest również strefa tuż pod sceną, w której obowiązywać będzie dystans społeczny i konieczność noszenia maseczek.
 
Wśród artystów, którzy wystąpią na Ciesz Fanów Festiwal, będą wybrane w głosowaniu internetowym zespoły przeglądowe oraz gwiazdy wieczoru. W tym roku dobrą zabawę zapewnią festiwalowiczom między innymi Dziady Kazimierskie, Alcoholica i legendarne grupy Ga Ga, ZieloneŻabki i Sztywny Pal Azji. O kolejnych zespołach organizatorzy informować będą na bieżąco. 

 

Dzika karta dla dwóch młodych zespołów 

 

Muzyczną listę wydarzenia uzupełnią dwa zwycięskie zespoły przeglądowe. Każdego dnia festiwalu na scenie zagości pięć kapel. W rękach festiwalowiczów jest również kolejne, ważne narzędzie wpływu na wygląd festiwalu. To właśnie oni będą mogli przyznać „dziką kartę” dwóm młodym zespołom, które zdobędą szansę  zaprezentowania swojej muzyki na cieszanowskiej scenie. 

 
Sprzedaż karnetów na Ciesz Fanów Festiwal w cenie 99 zł ruszyła we wtorek 28 lipca na stronie www.bilety24.pl. Festiwal odbywa się pod hasztagiem #Festiwalna5.

 

Festiwal rozpoczyna się w piątek, 21 sierpnia 2020

 

Każdego dnia zagra 5 zespołów, a na karnet składa się z 5 elementów : dwa dni koncertów, pole namiotowe, prysznic, porcja pierogów od Koła Gospodyń Wiejskich oraz aktywności w strefie City NGO.


Ważną strefą festiwalu będzie City NGO, w której swój udział w ramach spotkania Otwarte Głowy potwierdziła już siostra Małgorzata Chmielewska. CFF-owi towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna z niezastąpionymi Kołami Gospodyń Wiejskich serwującymi uwielbiane przez wszystkich, cieszanowskie pierogi. 

 

Wszelkie oficjalne informacje oraz komunikaty znajdziecie na stronach Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie: ww.ckis.cieszanow.pl, oraz na profilach na Facebooku:

Ciesz Fanów Festiwal, Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz CityNGO.  
 
Link do karnetów: www.bilety24.pl/koncert/ciesz-fanow

 

[Na podstawie materiałów nadesłanych] 

 

od: 21 sierpnia 2020
do: 22 sierpnia 2020 Cieszanów

Patronat medialny:
Wywrota

Redakcja

Redakcja

26 z Internetu
7893 artykuły 1719 tekstów 70 komentarzy
Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 31 lipca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca