Muzyka

Neck Deep zagrają w Warszawie

Walijska pop-punkowa formacja Neck Deep 1 lutego 2021 roku wystąpi w warszawskim klubie Proxima.
Kariera Neck Deep rozpoczęła się od publikacji utworu "What Did You Expect?", który bardzo szybko zyskał uznanie słuchaczy oraz krytyków. W ślad za tym, zespół opublikował w sieci dwie EP-ki: "Rain in July" (2012) i "A History of Bad Decisions" (2013), a następnie podpisał kontrakt z wytwórnią Hopeless.

Obecnie zespół ma na koncie cztery studyjne albumy, a ostatni z nich, "All Distortions Are Intentional" został wydany w lipcu 2020 roku i trafił na 4. miejsce na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

Trasa promująca nowe wydawnictwo została przełożona z jesieni 2020 roku na wiosnę 2021 roku oraz została wzbogacona o kilka nowych występów, w tym o koncert w Polsce.

- Jesteśmy zdumieni, że musimy ogłosić przełożenie naszej wrześniowej trasy koncertowej, na wiosnę 2021 roku - mówią członkowie zespołu. - Czekaliśmy na cud, ale niestety nie jesteśmy w stanie ruszyć w trasę w pierwotnie zaplanowanym terminie. Bezpieczeństwo naszych fanów, ekipy i nas samych jest najważniejsze. Skorzystaliśmy jednak z okazji, aby nieco zmienić kształt trasy i jesteśmy bardzo podekscytowani dodaniem kilku dodatkowych dat w miastach, o które wszyscy prosili. Jesteśmy również bardzo podekscytowani i chcielibyśmy powitać nothing,nowhere. oraz Higher Power na naszej trasie. Do zobaczenia wiosną! Bądźcie bezpieczni.

Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpoczyna się w poniedziałek, 3 sierpnia o 12.00 i potrwa do środy, 5 sierpnia do 10.00.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się we wtorek, 4 sierpnia o 11.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do środy, 5 sierpnia do 11.00.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w środę, 5 sierpnia o 11.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 sierpnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca