Muzyka

Pół miliona odsłon klipu "25 lat niewinności" Kazika

Pół miliona odtworzeń i miejsce w Top 10 polskiej karty "Na czasie" w serwisie YouTube. Utwór Kazik promujący film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" w ciągu trzech dni od premiery odniósł wielki sukces.
Poruszająca ballada o uczciwości, wolności i sprawiedliwości, swoją publiczność zdobyła również poza internetem. Utwór grały już m.in. Eska Rock czy radio Nowy Świat. Piosenka zbiera świetne noty oraz komentarze i wiele wskazuje na to, że lada chwila trafi na najważniejsze z krajowych list przebojów.

Autorem teledysku wykorzystującego ujęcia z filmu jest uznany, wielokrotnie nagradzany twórca krótkich form Jacek Kościuszko.

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" trafi do kin 18 września.

Tomasz Komenda, główny bohater poruszającego i emocjonującego filmu, jako młody chłopak trafił do więzienia. Został oskarżony i skazany za zbrodnie, których nie popełnił. W więzieniu spędził całą swoją młodość, czekając, aż sprawiedliwość znowu stanie po jego stronie. Jedyne na co mógł liczyć, to rodzina, która nigdy nie zwątpiła w jego niewinność.

Rolę Tomasza Komendy zagrał niezwykle utalentowany Piotr Trojan, mający na koncie udział w takich produkcjach, jak: "Chce się żyć" czy serial "Pułapka".

Wyśmienitą obsadę aktorską współtworzą zdobywcy prestiżowych polskich nagród filmowych, m.in.: Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka, Magdalena Różczka i Dariusz Chojnacki.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 4 sierpnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca