Muzyka

Koncertowy film BTS w kinach

K-popowa sensacja, BTS, zapowiedziała premierę nowego koncertowego filmu, który po wakacjach trafi do polskich kin.
Na ekranie fani śledzić będą poczynania zespołu podczas ostatniej trasy. Oczywiście nie zabraknie ujęć zza kulis, przybliżających każdego z siedmiu członków formacji.

"Break the Silence: The Movie" będzie czwartym koncertowym dziełem BTS, następcą "Love Yourself: Speak Yourself". Premierę wyznaczono na 10 września. W Polsce produkcję będzie można oglądać w sieci Multikino.

Więcej informacji pod tym adresem.

Przypomnijmy, że 21 sierpnia ukaże się nowy singiel BTS. Piosenka zapowiadać będzie kolejny album BTS, który trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. - Z powodu Covid-19 i tego wszystkiego, przez co ludzie teraz przechodzą, pomyśleliśmy, że podzielimy się z naszymi fanami pozytywną energią - można przeczytać w oświadczeniu zespołu.

W 2019 roku BTS wystąpił 62 razy na całym świecie, gromadząc ponad 2 miliony osób na koncertach. Formacja zaprezentowała się także jako pierwszy koreański zespół w historii ceremonii na rozdaniu Grammy. Grupa okupowała szczyt Billboard Social 50 przez 152 tygodnie z rzędu (182 łącznie).

W lutym 2020 roku ukazał się krążek "MAP OF THE SOUL : 7" - wydawnictwo trafiło na szczyt Billboard 200 oraz list sprzedaży płyt w Wielkiej Brytanii. Dotychczas sprzedało się 4,17 mln egzemplarzy wydawnictwa.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 sierpnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca