Muzyka

Wiemy kto zagra na Ciesz Fanów Festiwal - największej imprezie muzycznej tego lata?

Znamy już wszystkie zespoły, które zagrają na Ciesz Fanów Festiwal – największym w Polsce festiwalu muzycznym tego lata! Przybywajcie do Cieszanowa w dniach 21-22 sierpnia.

 

 Ze względu na pandemię i obostrzenia, z którymi musimy się liczyć, na dwudniowy festiwal w Cieszanowie będzie mogło przyjechać 900 osób. W tym roku cała impreza tj. zarówno koncerty, jak i pole namiotowe, czy strefa gastronomiczna będą miały miejsce na kąpielisku Wędrowiec.

 

Scena znajdzie się wśród pola namiotowego, tak aby festiwalowicze mieli możliwość oglądać występy ze swoich namiotów lub po prostu siedząc na swoim kocu w bezpiecznej odległości od innych festiwalowiczów. W związku z trwającą pandemia ( ze względów bezpieczeństwa), pod sceną znajdzie się miejsce jedynie dla 100 fanów dobrej polskiej muzyki. Tam również obowiązywać będzie dystans społeczny oraz nakaz noszenia maseczek. Dodatkowo, koncerty będą transmitowane na profilu Ciesz Fanów Festiwal na Facebooku.

 

 

Gwiazdy polskiej sceny muzycznej na Ciesz Fanów Festiwal

 

 

W skład zespołów, które zagrają na Ciesz Fanów Festiwal, wchodzą m.in.: Ga-Ga Zielone Żabki, Sztywny Pal Azji, CF98, Virgin SnatchAlcoholica i Dziady Kazimierskie. Ważnym elementem festiwalu jest City NGO, w którym oprócz rozmów w ramach spotkań Otwarte Głowy i wielu warsztatów znajdą się również alternatywne koncerty. Zagrają m.in. Henry no HuryRagnar Olafsson oraz Dźwięki Miasta

 

Przegląd CFF wygrały dwa zespoły: Rapto Łapto i Morituri (W.S.K.) 

 

 

Ciesz Fanów Festiwal za swój główny cel, stawia współpracę z festiwalowiczami. Dlatego też, na wydarzeniu Ciesz Fanów Festiwal na Facebooku zorganizowany został przegląd zespołów. Dziesięć przeglądowych kapel wystąpiło dla widzów online i to fani festiwalu w głosowaniu wybrali dwa zwycięskie zespoły, które zagrają na cieszanowskiej scenie:  Rapto Łapto i Morituri (W.S.K.) 

 

 

Dziką Kartę zgarnęła kapela Garbate Aniołki

 

 

Kolejną szansą dla festiwalowiczów na współorganizowanie CFF było przyznanie poprzez internetowe głosowanie Dzikiej Karty. Dzięki niej jeden z zespołów przeglądowych wystąpi na otwarcie Ciesz Fanów Festiwal. Będzie to kapela Garbate Aniołki.

 

Karnety na CFF wciąż dostępne!

 

Karnety na Ciesz Fanów Festiwal w cenie 99 zł znajdziecie na stronie www.bilety24.pl, a w ich cenę wchodzić będą: dwa dni koncertów, pole namiotowe, prysznic i porcja pierogów od Koła Gospodyń Wiejskich. Osoby posiadające karnety mają możliwość mieszkać poza polem namiotowym, korzystając przy tym z koncertów oraz strefy gastronomicznej. 

 

 

Karnety na Ciesz Fanów festiwal znajdziecie TUTAJ 

 

 

Wszelkie oficjalne informacje oraz komunikaty znajdziecie na stronach Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie www.ckis.cieszanow.pl, oraz na profilach na Facebooku: Ciesz Fanów Festiwal, Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz CityNGO.

 

 

od: 21 sierpnia 2020
do: 22 sierpnia 2020 Kąpielisko Wędrowiec
Cieszanów

Patronat medialny:
Wywrota

Redakcja

Redakcja

26 z Internetu
7894 artykuły 1719 tekstów 70 komentarzy
Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 13 sierpnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca