Muzyka

Powstanie film o Ozzym Osbournie i jego żonie. Tylko dla dorosłych

Powstanie film o burzliwym, acz trwałym związku Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów.
Pomysł tego obrazu zakłada, że obejmie on okres po 1979 roku, czyli od momentu, gdy legendarny muzyk zaczął spotykać się z Sharon Arden. - Z tego, co rozumiem, chodzi o Sharon, mnie i nasze partnerstwo - stwierdził Ozzy Osbourne. - O tym, jak poznaliśmy się, jak zakochaliśmy i pobraliśmy. Ona jest moją drugą połówką. Długo się docieraliśmy.

Z kolei życzeniem Sharon Osbourne jest, by filmowa biografia ich związku nie okazała się zbyt lukrowana. Dla porównania, nagrodzone czterema Oscarami "Bohemian Rhapsody" o życiu i karierze Freddiego Mercury'ego nazwała ona "rockowym obrazem z telewizji Hallmark". - Nasz film będzie o wiele bardziej realny - wytłumaczyła. - Nie chcemy, żeby przedstawiał nas bez skazy. Nie robimy tego dla dzieci, lecz dla dorosłych.

Zapytany o to, kto powinien zagrać jego postać, Ozzy Osbourne odpowiedział: "Sharon chce nieznanego aktora".

Przypomnijmy, że pod koniec 2019 roku w teledysku do utworu "Under The Graveyard" w Ozzy'ego Osbourne'a wcielił się Jack Kilmer, a Jessica Barden sportretowała Sharon Osbourne. Akcja wideo w reżyserii Jonasa Akerlunda inspirowana była wydarzeniami z życia muzyka właśnie w 1979 roku. - Trudno mi oglądać ten klip, ponieważ zabiera mnie do najciemniejszych czasów w moim życiu - mówił wówczas rockman. - Na szczęście pojawiła się Sharon i uwierzyła we mnie. To był pierwszy raz, kiedy mnie wspierała, ale z pewnością nie ostatni.

Nagranie "Under The Graveyard" pochodzi z ostatniego jak dotąd albumu Ozzy'ego Osbourne'a, "Ordinary Man".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 13 sierpnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca