Muzyka

Szkoccy farmerzy opowiadają, jak zostali gwiazdami klipu Jaya-Z i Pharrella

Kilka dni temu Jay-Z i Pharrell opublikowali teledysk, w którym wystąpili m.in. szkoccy farmerzy Michelle i Robery Sullivanowie.
Wideo "Entrepreneur" ukazuje czarnoskórych ludzi sukcesu, przedsiębiorców, właścicieli biznesu i twórców. Do klipu zaproszeni zostali aktorka Issa Rae czy raper Tyler the Creator, ale także zupełnie niesławni Michelle i Robery Sullivanowie, właściciele firmy The Artisan Grower, sprzedającej organiczne warzywa.

- To wielka tajemnica. Nie mam pojęcia, jak się o nas dowiedzieli - mówi Michelle. - Setki czarnoskórych posiada własne firmy, szczególnie w Wielkiej Brytanii, ale jakoś nas znaleźli.

- Początkowo myśleliśmy, że to żart - dodaje szkocka farmerka. - Jedna z producentek, Lola Ridgell, wyjaśniła nam, że utwór ma promować biznesy prowadzone przez czarnych na całym świecie. Chcieli do nas wysłać całą ekipę filmową, ale z uwagi na sytuację covidową, zaoferowaliśmy, że sami się nakręcimy. Lola była zachwycona tym pomysłem.

Pharrell połączył także siły z magazynem "Time" w specjalnym projekcie "Nowa Amerykańska Rewolucja". Był kuratorem serii esejów i konwersacji pomiędzy czarnymi liderami, którzy skupiają się na opresyjnej przeszłości Ameryki i wizji równiejszej przyszłości.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 sierpnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca