Muzyka

ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE - nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona zespołu ØRGANEK,

Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne.  Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat. 

 

Marząc o lepszych czasach, startujemy z projektem ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu ØRGANEK, nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona, nowe dla nas miejsca i nowy język. Mamy dla Was muzykę na nowe czasy! 

 

 

Niech symbolem nadziei na lepsze jutro będzie drzewo, które posadzimy w każdym mieście na naszej trasie koncertowej. Drzewom nadajemy imiona, tak aby o nich nigdy nie zapomnieć. Początek dała Maria, od prof Marii Janion, pierwsze z drzew,  które zasadziliśmy przed siedzibą Radia Nowy Świat w Warszawie. 

 

„Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze. Damy sobie radę. Poczekamy. Jesteśmy cierpliwi. Spotkamy się w nowym lepszym świecie". - Tomasz Organek 

 

 

ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE 

15 listopada (niedziela), g.19.00, Scena NCK

 

 

15 listopada 2020, 19:00 Nowohuckie Centrum Kultury
Kraków
Paweł Kaczorowski - Ivo

Paweł Kaczorowski - Ivo

45 Polska
65 artykułów 18 tekstów 486 komentarzy
Paweł Kaczorowski - pseudonim: "Ivo" (PiK): ur. w 1975 r., studiował filozofię na UWr.; krytyk literacki, poeta, performer, moderator wydarzeń artystycznych Twórca projektów, m.in.: LiteratRura i Freedniówka Artystyczna 2006'; Nisza Krytycznoliteracka …
Zasłużeni dla serwisu
Komitet Centralny


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 16 września 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca