Muzyka

Undercity Festival 2020

Undercity 2020 wraca w nowej rzeczywistości i nowej formule!

Warszawski festiwal Undercity, który tym razem potrwa 2 dni i odbędzie się 30 i 31 października 2020 na Torwarze, ogłasza pełny line up oraz informuje o nowych zasadach zgodnych z obecnymi restrykcjami sanitarnymi.

To już trzecia edycja miejskiego festiwalu Undercity, który łączy muzykę elektroniczną i multimedia na najwyższym poziomie, sprawiając że warszawski torwar na dwa dni dzięki technice i światłom, zmienia się nie do poznania. W tym roku na 4 scenach - Metropolis, District i na dwóch Tunnelach - wystąpi kilkudziesięciu zagranicznych artystów światowej czołówki sceny, reprezentujących szeroki przekrój gatunkowy, są to m.in. Oliver Koletzki, Oliver Huntemann, Mathame, Hot Since 82, Marcel Dettman, Nastia, Reinier Zonneveld, Tommy Four Seven, Sam Paganini, 999999999, Hector Oaks i wielu innych.

Oprócz dwudniowej formuły i nowej, drugiej sceny Tunnel, ta edycja będzie szczególna również ze względu na dostosowanie organizacji do obecnie obowiązujących restrykcji sanitarnych. Aby undercity odbyło się zgodnie ze wszystkimi zasadami bezpieczeństwa, organizatorzy planują:
- zredukowanie ilości uczestników wydarzenia do aktualnie obowiązujących wytycznych sanitarnych,
- stworzenie nowej strefy barowo-gastronomicznej w miejscu byłej sceny City Hall, która pozwoli i ułatwi zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego,
- stworzenie licznych punktów do dezynfekcji,
- zbieranie od wszystkich uczestników oświadczeń o stanie zdrowia,
- wymaganie od uczestników oraz pracowników noszenia maseczek i stosowania się do wszelkich środków bezpieczeństwa
- umożliwienie zaopatrzenia się w maseczkę przy wejściu na teren festiwalu.

Dodatkowo teren festiwalu zostanie wyposażony w specjalne nagłośnienie, tak aby uczestnicy mogli cieszyć się dobrą jakością dźwięku w dalszej odległości od sceny. Hala jest również wyposażona w odpowiednią wentylację zapewniającą szybką wymianę powietrza, a na całej strefie obiektu będzie obowiązywał zakaz palenia (palarnia zostanie wydzielona w strefie zewnętrznej hali). Rozstawienie wszystkich przestrzenie takich jak bary, szatnie, czy strefy gastronomiczne będzie sprzyjało zachowaniu dystansu społecznego oraz punkty te będą obsługiwały płatności tylko za pomocą karty płatniczej.
bilety niedostępne WARSZAWA
COS Torwar 2021-11-05
kup bilety WARSZAWA
COS Torwar 2021-11-05
kup bilety WARSZAWA
COS Torwar 2021-11-06
kup bilety WARSZAWA
COS Torwar 2021-11-05
30 pazdziernika 2020
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 30 września 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca