Muzyka

Mocna zapowiedź albumu "Psycho" Zuzy Jabłońskiej

Zuza Jabłońska zaprezentowała zwiastun swojej nadchodzącej płyty "Psycho".
- Boimy się tego, czego nie znamy - mówi Zuza Jabłońska - ale to nas nie usprawiedliwia. Dziwnie się zachowuję? Boisz się mnie? Nie rozumiesz? "Powiedz mi to w twarz" - takie wyzwanie rzuca nam wszystkim debiutująca albumem pt. "Psycho" 17-letnia wokalistka z zespołem Tourette'a.

Niekontrolowane tiki, niezidentyfikowane dźwięki, każdy jej ruch są jak "Spacer po linie", bo zawsze istnieje ryzyko, że ktoś wokół nie zrozumie, nie będzie nawet próbował... Lęk budzi agresję i hejt.

A ona w jednym ze swoich utworów, pt. "Wisła" śpiewa - "kumam ich tak jak nikt, a oni mnie niekoniecznie" - dlatego nagrała ten krótki film. Dla wykluczonych i wykluczających.

Dodatkowo dziś w serwisach cyfrowych pojawiła się akustyczna wersja singla "Wisła", która znajdzie się na wersji deluxe albumu. To właśnie w klipie do tej piosenki Zuza poruszała tematy odmienności oraz tolerancji. Artystka zabrała głos w ważnej sprawie społecznej, odnosząc się do szykanowania wśród młodych. https://umusicpl.lnk.to/ZuzaJWislaAcoustic


źródło: megafon.pl
przysłano: 9 pazdziernika 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca