Muzyka

Pola Rise i Andy Ward prezentują "Mama Said"

Polsko-australijski duet - Pola Rise i Andy Ward - opublikował teledysk do drugiego singla. Utwór "Mama Said" zapowiada wspólne wydawnictwo muzyków.
Klip przedstawia portret dwóch nastolatek. Kamera przygląda się im, gdy wałęsają się w letni wieczór po miasteczku, lokalnych pubach i dyskotekach. Jedną nogą zanurzone w dzieciństwie, są beztroskie. Równocześnie chcą sprawdzić, jak ich budująca się kobiecość i atrakcyjność oddziałuje na mężczyzn. Czy są gotowe na to spotkanie? Czy dorosłość to bezpieczna dla nich przestrzeń? Mama said love is gonna break you down...

- Chyba w tamtym czasie lubiłam ryzyko, bo nie czułam satysfakcji, póki nie robiło się naprawdę poważnie - mówi Pola Rose o swoim dojrzewaniu. - Wypowiadane w moją stronę "uważaj", "to nieodpowiedzialne", "zrób tak" działały jak płachta na byka - robiłam dokładnie odwrotnie.

Pola Rise i Andy Ward rozpoczęli współpracę kilka miesięcy temu. Artyści wspólnie stworzyli zupełnie nową przestrzeń dla swojej muzyki, pomimo pandemicznych utrudnień i braku możliwości konwencjonalnego spotkania. Pracowali zdalnie, co wymagało dużo więcej sił, skupienia i dyscypliny. Utwory, które powstawały w Brisbane i Warszawie to zderzenie dwóch muzycznych światów, różnych doświadczeń, wrażliwości i emocji.

Pierwszy singiel, "Higher", zyskał wielu słuchaczy i fanów na całym świecie, przekraczając 1,8 mln streamów w serwisach digitalnych, goszcząc na wielu uznanych playlistach polskich i zagranicznych m.in. New Music Friday, Letni Chill, New Dance Beats czy Fresh Finds.

Muzycy szykują wspólną płytę, ale szczegóły na razie nie są jeszcze znane.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 12 pazdziernika 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca