Muzyka

Ukazał się teledysk do utworu Lindy,„Nie Będzie Więcej Wojny”, promujący film „Asymetria”!

 

Ukazał się teledysk promujący Asymetrię!

Już jutro swoją premierę w kinie internetowym będzie miał długo wyczekiwany film Konrada Niewolskiego „Asymetria”, w którym będziecie mogli zobaczyć między innymi  takich kultowych aktorów, jak Grażyna Szapołowska, Jan Frycz, Piotr Fronczewski, czy Mikołaj Roznerski. Natomiast kilka dni temu, w Narodowe Święto Niepodległości ukazał się teledysk promujący film „Asymetria”, do utworu o tytule „Nie Będzie Więcej Wojny” debiutującej artystki Lindy. W teledysku oprócz samej wykonawczyni utworu- Lindy ukazały się również ujęcia z filmu, przedstawiające  bohaterki „Asymetrii”, w różnych życiowych sytuacjach. W teledysku możemy zobaczyć takie aktorki jak: Edyta Olszówka, Grażyna Szapołowska, Grażyna Wolszczak, Paulina Szostak, Pola Gonciarz.

 

Obejrzyj klip i posłuchaj utwrou: „Nie Będzie Więcej Wojny”

 

Pochodzi on z debiutanckiej płyty Lindy o nazwie „Terror”, do której teksty napisała po polsku sama wokalistka, a producentem muzycznym jest AliKo Imagination. Niestety zanim płyta zabierze nas w opowieść o miłosnym terrorze, będziemy musieli na nią jeszcze poczekać. Tymczasem „Nie Będzie Więcej Wojny” ukaże się na Asymetria Soundtrack wraz z utworami czołowych polskich raperów takich jak:  Sarius, Kabe, Kacper HTA, Gibbs,  Peja, Książe Kapota i inni.

 

 

Redakcja

Redakcja

26 z Internetu
7890 artykułów 1719 tekstów 70 komentarzy
Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 listopada 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca