Muzyka

Debiutancka płyta Celeste

26 lutego 2021 roku ukaże się pierwsza płyta Celeste zatytułowana "Not Your Muse".
- "Not Your Muse" to siła, którą znalazłam, gdy byłam na skraju wyczerpania - wyjaśnia artystka. - Podczas tworzenia albumu pozwoliłam sobie na dotarcie do miejsca, w którym odnalazłam nowe zapasy energii, werwę, spełnienie. Jestem bardzo dumna z tego, co udało mi się osiągnąć na mojej debiutanckiej płycie i że jestem w takim położeniu, zwłaszcza po tak ciężkim roku. Czuję wdzięczność i ekscytację. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

W zestawia znalazło się 12 utworów w tym 9 niepublikowanych wcześniej oraz single "Strange", "A Little Love" oraz "Stop This Flame" (motyw przewodni Sky Sports Premiere League).

Celeste w styczniu triumfowała w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2020 oraz zdobyła nagrodę BRITs Rising Star. "Hear My Voice" trafiło na ścieżkę dźwiękową nowego filmu Aarona Sorkina "Proces siódemki z Chicago". Eksperci przewidują nominację do Oscara za ten utwór. Numer "A Little Love" trafił z kolei do wyczekiwanej świątecznej reklamy domów towarowych John Lewis. Po raz pierwszy w historii w spocie użyto piosenki specjalnie napisanej na potrzeby reklamy. YouTube ogłosiło Celeste jako kolejną artystkę w programie Artist On The Rise. Pixar zaangażował gwiazdę do zaśpiewania piosenki do filmu "Soul".

Tracklista "Not Your Muse":
1. Ideal Woman
2. Strange (Edit)
3. Tonight Tonight
4. Stop This Flame
5. Tell Me Something I Don't Know
6. Not Your Muse
7. Beloved
8. Love is Back
9. A Kiss
10. The Promise
11. A Little Love
12. Some Goodbyes Come with Hellos


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 grudnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca