Muzyka

Baranovski lubi być z nią akustycznie

Baranovski opublikował akustyczną wersję przeboju "Lubię być z nią".
Pandemiczny rok 2020 może i pokrzyżował jego koncertowe plany, ale mijające 12 miesięcy Baranovski wykorzystał niezwykle twórczo i... przebojowo.

Kiedy stało się jasne, że przymusowy postój w koncertowaniu potrwa dłużej, autor hitowego "Czułego miejsca" postanowił przyspieszyć pracę na swoim drugim albumem. Pierwszym tego efektem był opublikowany w kwietniu singiel "Momenty". Ciepło przyjęta przez fanów piosenka spodobała się także na radiowych antenach, ale prawdziwym przebojem okazało się wydane na początku września "Lubię być z nią".

Wsparta oryginalnym klipem autorstwa Filipa Berendta piosenka dotarła do pierwszego miejsca ogólnopolskiego zestawienia Airplay, powtarzając tym samym ubiegłoroczny sukces "Czułego miejsca". Wspomniany klip do "Lubię być z nią" wyświetlony został na YouTube już ponad 12 milionów razy i z każdym dniem wynik ten rośnie.

Koncertowa, akustyczna wersja "Lubię być z nią" zarejestrowana została w sierpniu tego roku podczas występu Baranovskiego i jego zespołu w urokliwym Folwarku Ruchenka. To właśnie wtedy piosenka została po raz pierwszy zaprezentowana publiczności, a sam koncert w Ruchence był jednym z najbardziej wyjątkowych w dotychczasowej karierze Baranovskiego.

Kończący się 2020 rok przyniósł Baranovskiemu 3 nominacje do Fryderyków, Złotą Płytę za wydany w 2019 roku debiutancki album "Zbiór" oraz wspomniany numer jeden na oficjalnej ogólnopolskiej radiowej liście Airplay. Poza "Momentami" i "Lubię być z nią" w listopadzie wydany został kolejny singiel zwiastujący płytę nr 2, nagrana z raperem Tym Typem Mesem piosenka "Wolność". Nowa płytę Baranovski zapowiada jeszcze na pierwszą połowę 2021 roku.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 grudnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca