Muzyka

Chevelle zapowiadają album "NIRATIAS"

Amerykański rockowy zespół Chevelle zaprezentował utwór "Peach" wraz ze specjalną wizualizacją. To drugi singiel z nadchodzącego albumu "NIRATIAS".
"Peach" jest zasilane mocnymi gitarowymi riffami oraz głosem wokalisty i gitarzysty Pete'a Loefflera. Fani mogą spodziewać się kilku rzeczy, które Chevelle zawsze im dostarczało - solidnej dawki mocnego wokalu i kosmicznej solówki. Chevelle zaczęli przygotowywać fanów do nadchodzącej płyty singlem "Self Destructor". Na ten moment kawałek "Self Destructor" ma 875 tysięcy odtworzeń w Spotify i ponad 700 tysięcy wyświetleń na YouTube.

Do prac nad albumem "NIRATIAS", które trwały od 2019 roku, zespół zaprosił do współpracy producenta Joe Barresiego (Tool, Queens of the Stone Age). Za grafikę okładki odpowiada Boris Vallejo, który stworzył plakaty do takich filmów jak "Knightriders", czy "National Lampoon's Vacation", jak również okładki do kultowych opowiadań i magazynów z lat 70. i 80., jak na przykład: "Heavy Metal". W ubiegłym tygodniu fani mogli poznać także pełna listę utworów "NIRATIAS" i rozwinięcie nazwy albumu: Nothing Is Real and This Is a Simulation (Nic Nie Jest Prawdziwe A To Jest Symulacja). Wydawnictwo ukaże się 5 marca 2021 roku.

Oto tracklista:
Lista utworów:
1. Verruckt
2. So Long, Mother Earth
3. Mars Simula
4. Sleep the Deep
5. Self Destructor
6. Piistol Star (Gravity Heals)
7. VVurmhole
8. Peach
9. Test Test...Enough
10. Endlessly
11. Remember When
12. Ghost and Razor
13. Lost in Digital Woods

Chevelle ma na swoim koncie wiele nagród. Ich album "Wonder What's Next" z 2002 roku oraz singiel "The Red" mają status podwójnych platyn w USA. Singiel "Send The Pain Below" oraz krążek z 2004 "This Type of Thinking (Could Do Us In)" zdobyły status platyny, a płyta z 2007 - "Vena Sera" pokryła się w USA złotem. Grupa z Chicago ma na koncie prawie pół miliarda odtworzeń, 7 z ich singli znalazło się na pierwszym miejscu list przebojów, a ich koncerty były wyprzedawane na całym świecie. Albumy takie jak: "Sci-Fi Crimes" (2009), "Hats Off to the Bull" (2011), "La Gárgola" (2014) oraz "The North Corridor" (2016) znalazły się na liście Top 200 magazynu Billboard.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 2 lutego 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca