Muzyka

Finneas pisze muzykę dla Shailene Woodley

Finneas napisze muzykę do filmu "The Fallout".
Finneas, brat Billie Eilish i główny współpracownik, nagrywa muzykę do filmu "The Fallout". W filmie wyreżyserowanym przez Megan Park Jenna Ortega wciela się w Vadę, nastolatkę, która "jest w emocjonalnym kryzysie po po szkolnej tragedii". W filmie grają też Shailene Woodley, Julie Bowen i Maddie Ziegler.

- Finneas wniósł do postaci poziom empatii, który mógł pochodzić tylko od kompozytora z tego samego pokolenia - mówi producent Peymon Maskan. - Jest młody, więc może odnieść się do historii w osobisty sposób, co było głównym powodem, dla którego go rozważaliśmy. Ale żeby opowiedzieć tę historię z wnikliwością, potrzeba artystycznej dojrzałości. Finneas to wyjątkowy artysta, który może zaoferować jedno i drugie. Kiedy on i reżyser Megan Park odbyli pierwszą rozmowę o filmie, myślę, że wszyscy wiedzieliśmy, że jest idealnym kompozytorem do filmu.

Finneas niedawno wyprodukował nowy singiel Billie Eilish i Rosalii "Lo Vas a Olvidar". Wcześniej w tym miesiącu udostępnił własną piosenkę "American Cliché".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 lutego 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca