Muzyka

UNKLE powraca z mikstejpem "Ronin I"

UNKLE zapowiedział wydanie mikstejpu "Ronin I" i udostępnił numer "Do Yourself Some Good".
James Lavelle odpowiedzialny za projekt UNKLE wyda pierwszy mikstejp z cyklu "Ronin" 26 marca za pośrednictwem Studio:UNKLE. Druga część ma się ukazać w późniejszym terminie.

Dwa wydawnictwa, które zawierają nowe utwory i na nowo opracowane utwory UNKLE z serii albumów "The Road", zostały napisane i nagrane po wymuszonym koronawirusem powrocie Lavelle'a do studia w zeszłym roku.

- "Ronin" to pomysł, który narodził się w czerwcu 2020 roku, kiedy Steven [Weston, koproducent i długoletni dyrektor muzyczny UNKLE: Live show] i ja zaczęliśmy robić remiksy do nowej setlisty, o której myśleliśmy, że będziemy z niej korzystać w tym roku - wyjaśnił Lavelle. - Ponieważ blokada trwała i zniknęła jakakolwiek nadzieja na występy na żywo, zdecydowaliśmy się popracować nad tym jako mikstejpem, w którym moglibyśmy stworzyć nowe remiksy i włączyć zupełnie nowe utwory w duchu koncertu na żywo. Płyta ma być jak wieczór na imprezie lub w klubie od początku wieczoru do końca. To zestaw, który chce zagrać na festiwalu lub w klubie, kiedy wreszcie spotkamy się i znowu zatańczymy.

W drugiej części wydawnictwa "Ronin" Lavelle zaprosił do współpracy Miinka, który przez ostatnie pięć lat występował na wielu utworach UNKLE.

"The Road: Part II (Lost Highway)" z 2019 roku to ostatnie regularne wydawnictwo UNKLE.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 lutego 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca