Muzyka

Magiera chce trafić do najczulszych zakamarków serc

Magiera, jeden z najlepszych polskich producentów, który na swoim koncie ma niezliczoną liczbę produkcji dla największych polskich artystów, współtwórca duetu WhiteHouse, zapowiada swoją pierwszą płytę producencką "FEAT.".
- Dziwne uczucia mnie ogarniają - nie skłamię, jeśli napiszę, że jest to prawdziwa mieszanka strachu i ekscytacji, bo choć od ponad dwudziestu lat działam w branży, dopiero teraz zebrałem się na odwagę i oddaję w Wasze ręce swój pierwszy, solowy, producencki album" - pisze Magiera. - Nie ukrywam, że robienie płyty "FEAT." było zarówno największą przyjemnością, jak i największym wyzwaniem, jakie stanęły na mojej dotychczasowej muzycznej drodze. Na albumie zostawiłem część siebie, ukrytą pośród wersów i dźwięków, z nadzieją, że efekty mojej niemal dwuletniej pracy, znajdą właściwą drogę do najczulszych zakamarków Waszych serc.

Na oficjalnym kanale Magiery w serwisie YouTube można obejrzeć teledysk do utworu "Naszyjnik", mocno nostalgicznego, lirycznego numeru, stworzonego wspólnie z nowym człowiekiem na scenie - Szczylem, oraz dobrze znanym - Sariusem.

Za klip odpowiada Ice Bobo, mixem i masterem "Naszyjnika" zajął się niezawodny ENZU.

Premiera "FEAT." zaplanowana jest na 17 września 2021.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 lutego 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca