Muzyka

Mother’s Cake - Toxic Brother Tour 2021

Przedstawiciele rocka psychodelicznego Mother’s Cake – na żywo czy na płytach – przekazują surową i czystą energię, która oddziałuje na ludzi na poziomie pierwotnym i zbiorowym. Prowadzeni przez enigmatycznego wokalistę i gitarzystę, Yves Krismera w połączeniu z gęstą sekcją rytmiczną Benedikta Trenkwaldera i Jana Haußelsa, tworzą nowoczesne i progresywno-rockowe brzmienie.

Najnowszy album „Cyberfunk!” wydany 18.09.2020 przez międzynarodowy fenomen, jakim jest Mother’s Cake, przynosi nowe brzmienie zespołu: unosi słuchacza wysoko nad ziemią a jednocześnie wciąż mocno się jej trzyma. Podczas trwających ponad rok intensywnych sesji nagraniowych, często zarywając noce, grupa stworzyła dziesięć nowych utworów, które finalnie złożyły się na „Cyberfunk!”. Surową energię płynącą z grania na żywo przekształcili w gęste i dynamiczne wydawnictwo, na którym czuć szalone brzmienie poprzednich dekad podane w najlepszym możliwym stylu i idealnie wpasowujące się w ducha naszych czasów.

Zniewalające, kolorowe i odjechane psychodeliczne improwizacje.” – ROLLING STONE Magazine

Mother’s Cake mają na swoim koncie setki koncertów od Manchesteru po Melbourne czy Bombaj, w tym występy z Wolfmother, Iggy & The Stooges, Omarem Rodrigez - Lópezem, Alice In Chains i Limp Bizkit. Wydali także trzy udane albumy studyjne oraz niemal megalomański (w najlepszym możliwym sensie) koncertowy set na żywo (w stylu „Live at Pompeii”) zarejestrowany w 2018 roku na skoczni narciarskiej w Bergisel w Austrii.

Mother’s Cake - Toxic Brother Tour 2021

kup bilety WARSZAWA
Klub "Pogłos" 2021-12-03
3 grudnia 2021
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 14 lutego 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca