Muzyka

Variété na winylach

Już niebawem fani Variété będą mogli cieszyć się winylową edycją imiennej płyty zespołu.
- Niezwykle miło jest nam poinformować, że wydawnictwo Music Corner (z którym współpracowaliśmy już wcześniej) wyda wszystkie płyty Variete na winylach ( spośród tych, nie wydanych dotychczas na tym nośniku) - czytamy w komunikacie. - Właśnie podpisaliśmy umowę na wydanie albumu Variété "Variété ", który ukaże się już tą wiosną.

Na tym nie koniec wiadomości od zimnofalowej formacji. W planach jest również zupełnie nowy album. - Z radością chciałbym poinformować, że dziś, w imieniu Variété ( Marek Maciejewski, Marcin Karnowski, Grzegorz Korybalski i Michał Ławniczak ) podpisałem umowę na wydanie kolejnej płyty Variété w Mystic Production. Premiera jest przewidziana na wrzesień tego roku. Cieszę się. Kaźmierczak - napisał wokalista.

Variété to polska kapela istniejąca od lat 80. Zespół zadebiutował w Jarocinie ponad 30 lat temu jako prekursor stylu cold wave, ale dzięki nieustającej ewolucji i niezależności wymyka się wszelkim konwenansom i pozostaje wierny sobie. Dzięki znakomitym muzykom swobodnie żongluje konwencjami, a jego unikatowe kompozycje zawierają dark-funk, trip-hop, cold wave ale też dub i elektronikę.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 4 marca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca