Muzyka

Kuba Sienkiewicz dla wszystkich pań

Elektryczne Gitary Kuby Sienkiewicza składają wszystkim paniom najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet.
"Ósmy trzeci" to utwór o szczerym, romantycznym przesłaniu, a towarzyszy mu piękny teledysk zrealizowany w egzotycznym otoczeniu. Kawałek to muzyczny prezent od zespołu na Dzień Kobiet.

"Ósmy trzeci" to nastrojowa ballada, z romantycznym tekstem i melodią autorstwa Kuby Sienkiewicza. W klimatycznym, spokojnym kawałku znajdujemy spory ładunek emocji i dużo, dużo miłości. To wreszcie pochwała kobiecości i miłości, ale podana w formie charakterystycznej dla Elektrycznych Gitar - gitarowej, rytmicznej, zapadającej w pamięć.

Piosence towarzyszy teledysk - w reżyserii Sławka Pietrzaka. Wideo zrealizowane w egzotycznym otoczeniu niesie w sobie lekką, zabawną historię i znakomicie ilustruje utwór Elektrycznych Gitar.

"Ósmy trzeci" to singiel Elektrycznych Gitar wydany w SP Records, promujący wydawnictwo "2020", pierwszą od kilku lat płytę zespołu. Nowy album Elektrycznych Gitar ukazał się wiosną minionego roku. Nie zabrakło na nim charakterystycznego dla zespołu brzmienia, choć zyskał on zupełnie nowoczesny sznyt.

Elektryczne Gitary są obecne na scenie od niemal trzydziestu lat i od samych początków cieszą się niesłabnącą popularnością. Formacja ma na koncie kilkanaście albumów, rozpoznawalne hity takie, jak "Jestem z miasta", "Co ty tutaj robisz", "Dzieci". Stworzyli także soundtracki do wielu filmów, w tym do jednej z najpopularniejszych polskich komedii wszech czasów - "Kilera" w reżyserii Juliusza Machulskiego.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 marca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca