Muzyka

Annisokay - Goście: Future Palace, SETYOURSAILS

Annisokay na koncertach w Europie w 2022 roku!

ANNISOKAY – AURORA TOUR 2022

Special Guests: Future Palace, SETYØURSAILS

Zespół na żywo będzie można usłyszeć także w Polsce! Już 6.02.2022 zagrają w warszawskim klubie Hydrozagadka.

W tę fascynującą muzyczną podróż zabiorą ze sobą dwa niezwykle utalentowane zespoły debiutantów: alternatywny Future Palace z Berlina oraz grający melodyjny hardcore SETYØURSAILS z Kolonii. Niemiecki zespół ugruntował swoją pozycję na międzynarodowej scenie metal core. Koncertowali w Europie, Japonii, Rosji i Stanach Zjednoczonych. Zyskali ogromną rzeszę wiernych fanów na całym świecie. Po wydaniu czterech studyjnych albumów zespół dokonał poważnej zmiany w swoim składzie. W grudniu 2019 przedstawili publiczności nowego shoutera Rudiego Schwarzera. Annisokay wyruszą w drogę w nowym składzie i z nową płytą. Jak zawsze, fani otrzymają sporą dawkę energii i przekonają się jak nowy materiał brzmi w wersji live. Zespół wykorzystał wiosnę 2020 na nagranie nowego albumu, tym razem z Rudim na wokalu. Za produkcję ponownie odpowiada Christoph Wieczorek, gitarzysta i wokalista zespołu. Jego charakterystyczny i melodyjny głos tworzy zachwycającą atmosferę i przyprawia publiczność o dreszcze. Dołączyli do nich Nico Vaeen na perkusji i Norbert Rose na basie, którzy uzupełniają skład potężną sekcją rytmiczną.

Future Palace
Historia tego zespołu jest dość krótka, bo spotkali się w 2018 roku. Tym bardziej imponujący jest fakt jak ogromnym zaangażowaniem wykazali się stacjonujący w Berlinie muzycy w pracę nad swoim pierwszym wydawnictwem. Album ukazał się 18.09.2020 roku. „ESCAPE” to katharsis i uzdrawiająca ucieczka z toksycznych związków. Zamiana wielkiego proces oczyszczania w metaforycznie naładowaną muzykę. Berlińskie trio jest głęboko zakorzenione w gatunku post-hardcore lecz pozostaje także pod wpływem różnych stylów muzyki elektronicznej, soul i synth-pop z lat 80.

SETYØURSAILS
SETYØURSAILS to melodyjno-hardcore’owy zespół z Kolonii w Niemczech, założony w 2017 roku. Mieszanka czystych wokali, mocnych okrzyków i wpadających w ucho melodii przekonuje nie tylko rosnącą rzeszę fanów, ale także promotorów i muzyków. To dopiero początek. Po pierwszym sukcesie i wielu pozytywnych recenzjach energetyczny zespół chce poczynić kolejne kroki.

Annisokay - Goście: Future Palace, SETYOURSAILS

kup bilety WARSZAWA
Hydrozagadka 2022-02-06
6 lutego 2022
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 18 marca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca