Muzyka

THE VOICE OF WROCLOVE 2020 - Malek, Szczypuła, Skiba, Bober, Lechończak

The Voice of WrocLove - wrocławska drużyna The Voice of Poland 2020 na żywo w Starym Klasztorze!

Klub muzyczny Stary Klasztor zaprasza 25 marca na specjalny koncert "The Voice of WrocLove", w którym usłyszymy najlepsze głosy uczestników odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, którzy na co dzień mieszkają i tworzą we Wrocławiu.

Znamy ich z ekranów telewizorów, kibicowaliśmy im mocno w ostatniej edycji The Voice of Poland. Teraz, w długo oczekiwanym koncercie na żywo, zobaczymy razem całą piątkę "Wrocławskich Głosów"!

Na scenie w Sali Gotyckiej przed najlepszą wrocławską publicznością wystąpią: ANNA MALEK i JĘDRZEJ SKIBA z drużyny Urszuli Dudziak, NATALIA SZCZYPUŁA i MICHAŁ BOBER z drużyny Tomsona i Barona oraz WOJCIECH LECHOŃCZAK z drużyny Michała Szpaka

Akompaniować im będzie zespół znakomitych wrocławskich muzyków w składzie:
Mateusz Witkowski - piano
Żenia Betliński - bas
Maciej Knop - gitara
Filip Laszuk - perkusja

Usłyszymy zarówno utwory autorskie jak i przeboje światowych gwiazd muzyki.

Tego koncertu nie można przegapić!

ANNA MALEK
Dorastała przy dźwiękach muzyki Michaela Jacksona – była nim absolutnie zafascynowana, a gdy po raz pierwszy zobaczyła jego „moon walk” doszła do wniosku, że to jakiś czarodziej. Michael był tym wokalistą, który sprawił, że Ania na poważnie zainteresowała się muzyką. Dziś śpiewa w projekcie muzycznym Funky Kleks. Z wrocławskimi muzykami wykonują piosenki z Akademii Pana Kleksa w nowych aranżacjach. Występują w klubach i pubach – głównie we Wrocławiu, gdzie mają już swoją wierną grupę fanów.

JĘDRZEJ SKIBA
Jędrzej wystąpił w VI edycji „The Voice of Poland” razem ze starszą siostrą Julką. Doszli do półfinału w drużynie Afromental. Po programie przez jakiś czas wspólnie koncertowali, ale z czasem ich drogi muzyczne się rozeszły. Jędrzej nadal marzy o karierze – w swoim domowym studio komponuje i pisze własne utwory. Jego miłością jest rock, chciałby połączyć ciężkie gitarowe brzmienia z alternatywnym brzmieniem i melodią. Postanowił wrócić do „Voice’a”, żeby zaprezentować się jako samodzielny artysta.

NATALIA SZCZYPUŁA
Natalia pochodzi z religijnej, protestanckiej rodziny - jej ojciec był pastorem zbawiającym świat muzyką. Cała rodzina Szczypułów muzykuje. Natalia zainteresowała się jazzem i muzyką soul, bliską gospel. Ukończyła szkołę muzycznej w klasie fletu poprzecznego, Wrocławską Szkołę Jazzu oraz London Center of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii. W Londynie rozwinęła swój autorski repertuar. Uczestniczy w różnych projektach muzycznych w Polsce i na świecie m.in. w Chinach, nagrywa piosenki do filmów, na stałe współpracuje z kilkoma klubami we Wrocławiu. Jest zaangażowana w pracę z wieloma zespołami (SOULmate, Trelecaster, Vertigo Band, Soulstream, Spirituals Singers Band – gościnnie), współtworzy wiele projektów: Beyonce Show, Stevie Wonder Unknown, Jamiroquai Night, Tribute to Tower of Power, Ladies of Jazz.

MICHAŁ BOBER
Michał mieszka wraz ze swoją rodziną we Wrocławiu. Zafascynował się muzyką w latach 80-tych, gdy jego mama przywiozła z Kanady kasety światowych gwiazd. Wraz z upływem lat Michał pokochał gospel tak bardzo, że wstąpił do chóru Filharmonii Opolskiej. Na IV roku studiów wyjechał na stypendium do Moskwy i trafił do Wyższej Szkoły Estradowo-Jazzowej na warsztaty wokalne. Po powrocie do kraju rozpoczął pracę w korporacji, ale miłość do kultury wschodu i muzyki pozostała. Okazjonalnie brał udział w różnych konkursach. Rozpoczął pracę nad repertuarem Andrzeja Zauchy i wtedy poczuł, że naprawdę nie może żyć bez muzyki. Obecnie pracuje w jednej z instytucji kultury we Wrocławiu, a wieczorami śpiewa na scenach lokalnych klubów muzycznych.

WOJCIECH LECHOŃCZAK
Wojtek (pseudonim „Cieniu”) ma 28 lat i pochodzi z Łeby, na której ulicach rozpoczynał swoją przygodę muzyczną. Bardzo szybko polubił występy uliczne przed ludźmi, którzy często dawali mu wiele wsparcia i energii. Wojtek odkrył pasję do muzyki i chce związać się z nią profesjonalnie. Jest muzycznym samoukiem. Wojtek wyjechał na studia do Wrocławia, gdzie poznał wielu przyjaciół, z którymi nadal gra na ulicach naszego miasta. Twierdzi, że busking jest jego pasją i stylem życia. Wojtek to wulkan energii z rockową duszą. Na co dzień nagrywa muzykę i pracuje nad swoim autorskim materiałem. Poza muzyką pasjonuje się iluzjami karcianymi, którymi nie przestaje zadziwiać swoich przyjaciół.

Koncert odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych i przy zajęciu dopuszczalnej ilości miejsc.

THE VOICE OF WROCLOVE 2020 - Malek, Szczypuła, Skiba, Bober, Lechończak

bilety niedostępne WROCŁAW
Sala Gotycka w Starym Klasztorze 2021-06-25
25 marca 2021
WROCŁAW

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 18 marca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca