Muzyka

Imany prawie jak Black

Imany zaprezentowała swoją interpretację piosenki "Wonderful Life" Blacka.
Utwór zapowiada "Voodoo Chello", nowy album artystki.

Iamny od 10 lat uwodzi międzynarodową publiczność swoimi kompozycjami inspirowanymi soulem, folkiem i bluesem. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych albumów ("The Shape of a Broken Heart" i "The Wrong Kind of War"), sountracku do filmu "Sous les jupes des filles" oraz singli "You Will Never Know" i "Don't Be So Shy" (ponad 1 miliard odtworzeń) Imany pozostaje na topie na całym świecie. Po krótkiej przerwie (narodziny drugiego dziecka) powraca z nowym materiałem, coverem kultowego przeboju Blacka z 1987 roku - "Wonderful Life". W swojej interpretacji Imany podkreśla melancholię tekstów, jednocześnie wprowadzając pozytywny klimat, który zachęca do tego abyśmy się zjednoczyli.

Premiera "Wonderful Life" jest jednocześnie zapowiedzią nowego albumu Imany. "Voodoo Cello" - bo taki tytuł będzie nosiła nowa płyta, ukaże się jesienią i jest w całości zaśpiewana, nagrana, zaaranżowana i wyprodukowana przez samą artystkę. Składa się na nią kilkanaście kultowych popowych utworów, w zupełnie nowej odsłonie - artystce towarzyszy jedynie 8 wiolonczelistów.

Wydaniu płyty będzie towarzyszyła trasa koncertowa obejmująca 5 polskich miast. W październiku Imany zagra we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie.


źródło: megafon.pl
przysłano: 26 marca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca