Muzyka

Nowy album Brockhampton już 9 kwietnia

Album "Roadrunner: New Light, New Machine" promuje singiel "Buzzcut" z Dannym Brownem.
Grupa Brockhampton ogłosiła, że 9 kwietnia ukaże się jej szósty studyjny album "Roadrunner: New Light, New Machine". Ogłoszenie pojawiło się po premierze wydanego w ubiegłym tygodniu teledysku do singla "Buzzcut" feat. Danny Brown - pierwszego nowego utworu Brockhampton od premiery albumu "Ginger" w 2019 roku. W ciągu ostatnich kilku tygodni zespół zapowiadał wydanie płyty, wypuszczając zwiastuny z The RZA i Rickiem Rubinem, zawierające fragmenty rozmów zespołu z producentami w trakcie nagrywania albumu.

Album "Roadrunner: New Light, New Machine" ukaże się 9 kwietnia.

Po wydaniu świetnie przyjętej płyty "Ginger", życie członków Brockhampton przewróciło się do góry nogami, wraz z pandemią krzyżującą ich plany koncertowe. Przez cały następny rok grupa była od siebie odseparowana bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. W znaki zaczęła wdawać się izolacja i poczucie utraty, ale problemy które przyniósł 2020 roku pozwoliły członkom zespołu odkryć ponownie siłę przyjaźni. Nowy album odzwierciedla góry i doły tego okresu - zawiera w sobie smutek i celebrację oraz jest skoncentrowany na motywie odnajdywania światła w życiu. "Roadrunner: New Light, New Machine" to zespół powracający w swojej jeszcze bardziej świadomej i pewnej siebie formie.

Amerykańska grupa, sama określająca się "hip-hopowym boybandem", powstała w 2010 roku jako AliveSinceForever w San Marcos w Teksasie, a w 2014 roku zmieniła nazwę na Brockhampton. Liderem grupy jest Kevin Abstract. Zespół tworzy trzynaście osób, a ich różnorodność odzwierciedla się w tekstach i muzyce - Kevin Abstract, Matt Champion, Merlyn Wood, Dom McLennon, Joba, Bearface Jabari Manwa, Romil Hemnani, Kiko Merley, Henock "HK" Sileshi, Ashlan Grey, Roberto Ontenient i Jon Nunes.

Brockhampton zagrają na Orange Warsaw Festival 2022.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 marca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca