Muzyka

Tate McRae za młoda na smutek

Tate McRae wydała EP-kę "Too Young To Be Sad".
Nowa EP-ka zawiera singiel "you broke me first", który zdobył w Polsce certyfikat platynowej płyty.

Zdobywająca coraz większą popularność piosenkarka Tate McRae wydała EP-kę "Too Young To Be Sad". Na minialbumie składającym się z sześciu utworów znalazły się single: "you broke me first" (platyna w Polsce!, "slower", "rubberband", "r u ok" oraz dwie nowe piosenki.

Wraz z premierą płyty, ukazał się także teledysk do singla "bad ones". Klip ukazuje Tate McRae w wirze zabawy z jej znajomymi, która w końcu wymyka się spod kontroli.

Tate McRae zdobywa coraz większa popularność. Artystka ma na swoim koncie 1,8 miliarda odtworzeń, ponad 3.2 miliona subskrybentów i 475 milionów odtworzeń w platformie YouTube. Tate znalazła się na liście Forbesa 30 Under 30 na rok 2021 jako najmłodsza artystka w zestawieniu. W styczniu 2020 roku Tate McRae wydała debiutancką EP-kę "all the things i never said", która zawiera utwory "stupid", "tear myself apart", "all my friends are fake" i " that way".

Tate McRae mieszka w Calgary w Kanadzie, jednak wczesne dzieciństwo spędziła w Omanie, państwie leżącym na Półwyspie Arabskim. Jest profesjonalną tancerką - już jako ośmiolatka brała udział w konkursach tanecznych. Ma w dorobku wiele nagród, w tym drugie miejsce w programie "So You Think You Can Dance".

Singiel "you broke me first" ma na ten moment prawie 850 milionów odtworzeń na całym świecie. Utwór zbliża się do miejsca #5 na liście radiowej Top 40, a sama artystka jest od 5 tygodni na miejscu #1 listy Emerging Artist magazynu Billboard.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 marca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca