Muzyka

Róisín Murphy remiksuje "Róisín Machine"

Róisín Murphy ogłosiła szczegóły nowego albumu z remiksami "Crooked Machine".
Artystka opublikowała właśnie numer "Assimilation", który jest nowa wersją kompozycji "Simulation". Za wszystkie miksy na "Crooked Machine" odpowiada Crooked Man, znany również jako DJ Parrot.

- DJ Parrot nie stara się być cool, to ostatnia rzecz, o której myśli - mówi Róisín Murphy. - Tworzy muzykę z poczuciem odpowiedzialności za rzemiosło. Myślę, że "Crooked Machine" jest jednym z jego największych osiągnięć. Zostawiłam go i Fat Dave'a samym sobie, a oni przeszli samych siebie. Myślę, że wolę "Crooked Machine" od oryginalnego albumu.

Płyta z remiksami trafi do fanów 30 kwietnia. Na winylową wersję trzeba będzie poczekać do 11 czerwca, czyli do Dnia Sklepu Płytowego 2021.

Róisín Murphy to niekwestionowana ikona brytyjskiego electropopu. Swoją karierę i popularność zdobyła razem z zespołem Moloko, ale od wielu lat z powodzeniem działa solo. Album "Róisín Machine" ukazał się 2 października 2020 roku. Płytę promowały single "Murphy's Law", "Narcissus" oraz "Incapable".Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 8 kwietnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca