Muzyka

Koza i Kuba Więcek zabierają słuchaczy do przyszłości

Po bardzo dobrze przyjętym pierwszym singlu "Jarmusch", Koza i Kuba Więcek przedstawiają drugi przedsmak swojego wspólnego projektu. W nowym utworze artyści zabierają słuchaczy do przyszłości, a konkretniej do tytułowego roku "3000".
Singlowi towarzyszy symboliczny i bardzo artystyczny teledysk, którego autorem jest Artur Mitera. Wideo zobaczyć można poniżej.

- W styczniu zeszłego roku przeprowadziłem się na jakiś czas do Berlina by poświęcić się muzyce elektronicznej - opowiada Kuba Więcek. - Zacząłem wtedy tworzyć dużo bitów, w których słyszałem jakiegoś wokalistę bądź rapera. Były to dosyć dziwne i niecodziennie bity, dlatego wiedziałem, że muszę znaleźć kogoś z dużą wyobraźnią. Od jakiegoś czasu byłem fanem pewnego młodego polskiego rapera, którego twórczość była niezwykle inspirująca. Zdecydowałem się do Niego napisać - okazało się, że był wtedy też w Berlinie i powiedział tak! Był to Koza. Od tego czasu spotykaliśmy się praktycznie co tydzień (jeśli tylko to było możliwe) i stworzyliśmy dużo muzyki, którą teraz chcielibyśmy się z Wami podzielić.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 13 kwietnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca