Muzyka

Stach Bukowski i KIWI razem

Stach Bukowski i KIWI połączyli siły we wspólnym utworze zatytułowanym "Chłodno".
Po debiutanckiej płycie "Czerwony SUV" przyszedł czas na nowe. Wspólnie z utalentowaną KIWI grupa Stach Bukowski nagrała numer "Chłodno", który, paradoksalnie, rozpali słuchaczy do czerwoności.

To intymna piosenka o przelotnej i jednoznacznej relacji napisana jednocześnie z perspektywy mężczyzny oraz kobiety. Utwór jest tajemniczy i pełen niedopowiedzeń. Każdy, kto emocjonalnie zechce się pod nim podpisać, może to zrobić nie zdradzając nikomu swoich sekretów.

- Bardzo się ucieszyłem, kiedy KIWI zgodziła się zaśpiewać w "Chłodno" - mówi Stanisław Bukowski. - Słyszałem ją w tym utworze praktycznie od momentu, w którym zaczął powstawać. Dodała mu bardzo intymnego i zmysłowego klimatu, którego ta piosenka potrzebowała. Cieszę się, że udało nam się osiągnąć tak dobry efekt, bo "Chłodno" to dla mnie bardzo ważny numer. Mocno się z nim identyfikuję i mam nadzieję, że pozostanie w sercach słuchaczy na dłużej.

- Z zespołem Stach Bukowski poznaliśmy się przy okazji kręcenia teledysku do ich piosenki "Noc" - opowiada KIWI. - Jakiś czas później, totalnie niespodziewanie, dostałam od Stanisława wiadomość z zaproszeniem do duetu i bardzo wstępną wersję "Chłodno". Numer od razu mnie zauroczył swoją lekką melodią oraz tekstem pełnym metafor i niedopowiedzeń. Poczułam też nutkę niepewności jak sprawdzę się w dość odległym dla mnie stylu, więc nie było innej opcji jak tylko spróbować. Była to dla mnie super odskocznia od mojego solowego materiału, nad którym właśnie pracuję.

Do nagrania "Chłodno" powstał barwny teledysk, który można obejrzeć poniżej.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 14 kwietnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca