Muzyka

Nowa piosenka Alanis Morissette

Alanis Morissette opublikowała nowy singiel zatytułowany "I Miss the Band".
Piosenka ukazuje się niespełna rok po premierze ostatniej płyty artystki, "Such Pretty Forks in the Road". Nowy utwór ma charytatywny charakter i wspiera organizację Backline, która wspiera pracowników branży muzycznej i ich rodziny zmagających się z problemami psychicznymi.

- Ludzie z branży muzycznej często mierzą się z izolacją - wyjaśnia Alanis Morissette. - Backline to miejsce, gdzie z miejsca można znaleźć pomoc. Dotyczy to artystów, ale także menedżerów, agentów, członków ekip, producentów, pracowników wytwórni płytowych oraz ich rodzin.

Od 1995 roku Alanis Morissette jest jedną z najważniejszych songwriterek muzyki popularnej. Intymne teksty i charakterystyczne melodie pozwoliły zdobyć jej uznanie krytyków i fanów. Poza swoją muzyczną działalnością, artystka walczy o prawa kobiet oraz szerzy wiedzę na temat fizycznego i psychicznego zdrowia. W 2016 roku zaczęła nagrywać comiesięczne podcasty "Conversation with Alanis Morissette", w których rozmawia z autorami książek, lekarzami, edukatorami i terapeutami, poruszając tematykę psychospołeczną. W 2019 roku zaprezentowała swój spektakl na Broadwayu. W 2020 roku wydała 9. studyjny album "Such Pretty Forks in the Road".
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 kwietnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca