Muzyka

Dawid Podsiadło zaprasza ma koncerty we wrześniu

Dawid Podsiadło przełożył planowane na czerwiec stadionowe koncerty. Zgodnie z nowym planem, występy mają odbyć się we wrześniu 2021 roku. W ramach osłody, muzyk opublikował koncertowe nagranie.
- Dziś już wiemy, że czerwiec nie jest realnym terminem, w którym będziemy w stanie zorganizować nasze imprezy - czytamy w komunikacie artysty. - W związku z tym musimy przełożyć koncerty Dawida Podsiadło (moje) na nowe, wrześniowe terminy. Na szczęście widzimy bardzo realną szansę na powrót do organizacji wydarzeń z publicznością jeszcze w tym roku, gdyż wraz z rosnącą liczbą wykonanych szczepień płyną do nas optymistyczne sygnały z wielu miejsc w Europie o zaplanowanych na wakacje dużych plenerowych koncertach. Głęboko wierzymy, że pozytywne prognozy się sprawdzą i te kilka miesięcy dadzą znaczącą i wymierną poprawę sytuacji w stopniu, który umożliwi nam bezpieczną organizację naszych koncertów. Zdajemy sobie sprawę jak trudna także dla Was jest obecna sytuacja i miniony, pełen trudnych doświadczeń, rok. Dlatego tym bardziej dziękujemy, że jesteście z nami i że zdecydowaliście się cierpliwie poczekać na spotkanie, które mieliśmy odbyć już prawie rok temu. Wiemy, że minęło już dużo czasu, ale prosimy - jeżeli możecie zachowajcie swoje bilety także tym razem i spotkajmy się we wrześniu. Jesteśmy przekonani, że wraz z postępującym programem szczepień pozytywne scenariusze, które mówią o uzyskaniu odporności populacyjnej zrealizują się i tym razem będziemy w stanie zagrać dla Was bez przeszkód.

- Chcąc przypomnieć Wam atmosferę dużych wydarzeń, za którą tak wszyscy tęsknimy, przygotowaliśmy niepublikowane wykonanie utworu "No" zarejestrowane podczas pamiętnego koncertu na PGE Narodowym w 2019 roku - dodał wokalista.

W czerwcu do sprzedaży trafią ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie - największy koncert w dotychczasowej karierze Dawida, zaplanowany dla prawie 60 tysięcy osób. Wszystkie bilety na koncerty na stadionach w Gdańsku i Wrocławiu zostały wyprzedane.

Dawid Podsiadło niedawno pojawił się gościnnie w singlu "Za krótki sen" Darii Zawiałow. Ostatni album muzyka to "Małomiasteczkowy" (2018).


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 kwietnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca