Muzyka

Ralph Kamiński i Łąki Łan latem w Parku Sowińskiego

W połowie czerwca w warszawskim Parku Sowińskiego, szykuje się koncertowy weekend - wystąpi energiczny zespół Łąki Łan, oraz zjawiskowy Ralph Kamiński.
Ralph Kamiński to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Premiera drugiej płyty Ralpha pt: "Młodość" miała swoją premierę 22 listopada 2019r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno jego fanów jak i recenzentów muzycznych. Album był nominowany do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph otrzymał nominację w kategorii Producent Muzyczny Roku. Z "Młodości" pochodzą single "Kosmiczne Energie", "Wszystkiego najlepszego", "Autobusy" oraz "2009". Ralph Kamiński - 19.06.21, Park Sowińskiego.

Zespół Łąki Łan - w pierwszych latach istnienia grał improwizowany groove, wzorując się na DJ-ach techno. Doceniany był za tworzenie świetnego, taneczno - psychodelicznego klimatu i improwizacyjne występy. Do dziś słyną z niesamowicie energetycznych koncertów i nie bez powodu przez wielu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju. Wypracowali swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje łącząc w sobie wiele gatunków muzycznych. Twórczość Łąki Łan naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi w dużej mierze o zamiłowaniu do Natury. Łąki Łan - 18.06.2021, Park Sowińskiego.

Bilety na koncerty dostępne są na followthestep.com jak również w bileteriach Going., Eventim Polska oraz salonach Empik.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 kwietnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca