Muzyka

Pol and Rock Festival w nowym miejscu. Będą wejściówki

Do 27. Pol'and'Rock Festival zostało niespełna 100 dni. Tegoroczna, hybrydowa edycja dobędzie się na terenie Lotniska Makowice - Płoty w województwie zachodniopomorskie.
Imprezę zaplanowano w dniach 29, 30 i 31 lipca. - Po 16 latach w Kostrzynie nad Odrą, ze względu na pandemię i związaną z tym konieczność innego podejścia do organizacji festiwalu, przeniesie się w tym roku do nowej lokalizacji - Lotniska Makowice - Płoty (województwo zachodniopomorskie) - czytamy w komunikacie. - Festiwal przyjmie formę hybrydową - dostępny będzie zarówno dla ograniczonej grupy publiki obecnej na miejscu, jak i dla widzów śledzących jego przebieg w internecie.

Ze względu na sytuację pandemiczną i konieczność odpowiedniego zabezpieczenia wydarzenia, w tym roku w formie stacjonarnej uczestniczyć będzie mogła ograniczona liczba osób - posiadaczy zdobytych wcześniej specjalnych wejściówek. Każdy, kto chce przyjechać na 27. Pol'and'Rock Festival, musi zapisać się do listy mailingowej, by otrzymywać bieżące informacje dotyczące wejściówek na festiwal. https://jadena27pnr.gr8.com/?fbclid=IwAR0JI-B30OW_Ga5FCkZ4Hr_xJU_8o5Udg7G0RPjenUVcbxa6mltipWUJIU4

- Zaczynamy intensywną pracę nad formułą wydarzenia, jego dźwiękami i przy tym co będzie się dziać na miejscu. Artyści są cały czas w pogotowiu, jednak nie wiemy jeszcze, czy w tych warunkach uda się zrealizować wszystkie zaplanowane występy. Pewne jest, że widzimy się w dniach 29-31 lipca i że tradycyjnie w czwartek o godz. 15:00 orkiestra zagra "Glory, glory, alleluja", a Pan Roman Polański, ostatni zawiadowca stacji Żary, odgwiżdże start festiwalu. Wiemy także, że na koniec czerwca odbędą się Eliminacje do Pol'and'Rock Festival, w czasie których wyłonimy kilka zespołów, które na festiwalu zagrają. Wszystkie aktualności dotyczące wydarzenia przedstawiać będziemy na naszych stronach i w moim codziennym programie Domowa Orkiestra. Chcemy dać przykład innym organizatorom festiwali, że można działać, ale trzeba to robić odpowiedzialnie - podsumowuje Jerzy Owsiak.

Udział w tegorocznej edycji zapowiedzieli wcześniej Limp Bizkit, Clutch, Dropkick Murphys czy Jinjer.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 kwietnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca