Muzyka

Michael Kiwanuka, twenty one pilots, Destroyer, BADBADNOTGOOD oraz Seasick Steve na Open erze 2022

Michael Kiwanuka, twenty one pilots, Destroyer, BADBADNOTGOOD oraz Seasick Steve pojawią się w Gdyni latem 2022 roku.
Michael Kiwanuka, twenty one pilots, Destroyer, BADBADNOTGOOD oraz Seasick Steve mieli zagrać na festiwalu w tym roku, ale nie zagrają bo festiwalu nie będzie. Potwierdzili już jednak, że pojawią się w Gdyni latem 2020 roku. Impreza odbędzie się w dniach 29 czerwca - 2 lipca.

Poniżej można zobaczyć oświadczenie organizatorów Open'er Festival:

Open´erowiczki, Open´erowicze!

To dla nas trudny moment. Kolejny w trakcie pandemii. Przez ostatnie kilka miesięcy walczyliśmy i zrobiliśmy bardzo dużo, żeby tegoroczna edycja Open´er Festival się odbyła. Chociaż jesteśmy przekonani, że powrót świata festiwali jest już bardzo blisko, to akurat ten wyścig z czasem przegrywamy.
Chcemy, aby powrót na Open´era był doświadczeniem pełnym. Żeby to był czas wypełniony muzyką, kulturą, sztuką, rozrywką i zabawą w miejscu, formule i przestrzeni, które dobrze znacie. W skali i o sile, którą wspólnie zbudowaliśmy przez ostatnie 20 lat.

Proces wychodzenia z pandemii postępuje, szczepienia trwają, ale niestety z oczywistych powodów, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych, braku planu na najbliższe miesiące i obowiązujących restrykcji - początek lipca w Polsce to nie jest jeszcze czas, kiedy będziemy w stanie zorganizować Open´er Festival w skali i formie, na które czekacie.
Jesteśmy zmuszeni przenieść festiwal na 2022 rok - Open´er Festival odbędzie się w dniach 29 czerwca - 2 lipca. Spotkamy się wtedy ponownie w Gdyni na Lotnisku Gdynia-Kosakowo i z pełną mocą kilkudziesięciu tysięcy osób przeżywać będziemy cztery dni wolności, za którą tak bardzo tęsknicie. Wspólne festiwalowe doświadczenia będą warte tego oczekiwania. Widzimy jak ogromny głód muzyki i spotkań towarzyszy wszystkim dokoła i nie mamy wątpliwości, że przyszły rok festiwalowy będzie rekordowy pod wieloma względami.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w 2022 roku. Wystartowała również sprzedaż nowych. Dużą część obecnego line-upu zobaczycie na festiwalu również w przyszłym roku - już teraz swój udział potwierdzili twenty one pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, BADBADNOTGOOD oraz Seasick Steve. Przestrzeń Open´era 2022 wypełni również muzyka nowych, świetnych artystów. O szczegółach będziemy Was informować w najbliższym czasie. Najlepsze przed nami.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 maja 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca