Muzyka

Pearl Jam udostępnia prawie 200 koncertów

Pearl Jam po raz kolejny z historycznym wyczynem - legendarna grupa udostępniła w serwisach cyfrowych 186 koncertów, co daje 5404 nowych utworów do odsłuchania.
Dwie dekady niezapomnianych koncertów, materiał poszukiwany na bootlegach przez fanów od dawna - udostępnione przez Pearl Jam nagrania pochodzą z występów z lat 2000, 2003, 2008 i 2013. Niespodzianka ucieszy nie tylko wieloletnich fanów, ale też nowe pokolenia słuchaczy, które traktują serwisy cyfrowe jako główne źródło odbioru muzyki.

Pearl Jam uruchomił też koncertowy hub w sieci, dostępny pod adresem deep.pearljam.com - w tym miejscu fani mogą wyszukiwać koncerty po kategoriach, jak również posłuchać playlist ułożonych przez innych wielbicieli grupy lub politycznej "Know Your Rights". Każdy bootleg w Deep opatrzony jest opisem stworzonym przed superfanów z Ten Club.

Odpowiadając na liczne prośby fanów, zespół uruchomił też Custom Setlist Generator. Zazwyczaj to Eddie Vedder odpowiada za układanie setlisty, więc wreszcie to słuchacze mogą wziąć sprawy w swoje ręce.
Wpisując swoje imię i datę urodzenia, można otrzymać osobistą playlistę z odręczną notką od Eddie´ego. Idealne, by pochwalić się na social mediach. Dyskografię Pearl Jam zamyka album "Gigaton", który debiutował w Top 5 Billboard Top 200. Płyta znalazła się w podsumowaniach najlepszych wydawnictw roku m.in. w "Mojo", Consequence of Sound, Insider i wielu innych.

Grupa Pearl Jam zagra w 14 lipca 2022 roku w Taruon Arenie Kraków.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 maja 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca