Muzyka

Kroki chcą się wydostać z podwodnego świata

Po dwuletniej przerwie, Kroki powracają z nowym materiałem. "Underwater" to jednocześnie nowy singiel, jak i tytuł nadchodzącej EP-ki.
Do utworu powstał teledysk autorstwa Michała Sierakowskiego i wokalisty zespołu Jakuba Goleniewskiego.

Zespół Kroki, który jest połączeniem trzech muzycznych światów, tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak. Mimo dłuższej przerwy, panowie działali nad solowymi rzeczami i udzielali się w różnych muzycznych projektach - Szatt wydał album "Bloom", Jaq Merner pojawił się w kawałku "O Lataniu" Rasmentalismu, a Paweł Stachowiak jest gitarzystą w jazzowym projekcie EABS.

W 2016 roku ukazał się debiutancki materiał zespołu zatytułowany "Stairs". EP-ka zachwyciła brzmieniami, harmoniami i emocjami. Trzy lata później Kroki wydały "Controlled Chaos" - album złożony z 12 utworów, określany jako swego rodzaju pamiętnik, który opowiada o niedoskonałych ludziach, przepełnionych skrajnymi emocjami. Teraz przyszedł czas na "Underwater" - nowy, krótkogrający materiał, którego zapowiedzią jest utwór o tym samym tytule.

- Czasem czujemy, że jesteśmy w miejscu, w którym nie potrafimy swobodnie oddychać - mówią muzycy o "Underwater". - Chcemy się stąd wydostać, wbrew innym ludziom, którzy przedstawiają nam swoją wizję naszego życia. Opinia innych może nas zarówno zmotywować do działania jak i spowodować, że stoimy w miejscu. "Underwater" to zamglony, podwodny świat, z którego chcemy się wydostać.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 13 maja 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca