Muzyka

Kiss zagra w 2022 roku w Łodzi

Kiss, gwiazda rockowych scen, znana z niezwykle żywiołowych i zaskakujących koncertów, wystąpi 3 czerwca 2022 roku w Atlas Arenie Łódź.
Po epickiej i dobrze udokumentowanej, blisko 50-letniej karierze, Kiss rozpoczął swoją ostatnią trasę koncertową w 2019 roku. Niestety, ze względu na ostatnie światowe wydarzenia związane z pandemią koronawirusa, zespół nie był w stanie dotrzymać pierwotnych dat koncertów zaplanowanych najpierw na 2020, a następnie na 20221 rok. Na szczęście trasę udało się przełożyć na 2022 rok.

- Czekamy. Jesteśmy gotowi - powiedział Paul Stanley. - Kiedy ta pandemia się skończy i powiedzą nam, że wszyscy są bezpieczni - wstrząśniemy ziemią i waszym światem jak zawsze i jak nigdy dotąd.

- Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca i każdy z nas będzie już bezpieczny - dodaje Gene Simmons. - Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie.

Trasa "End Of The Road" zapowiadana jest jako ostatnia w karierze muzyków, zatem szansa zobaczenia ich w Polsce może się już nie powtórzyć. Bilety w sprzedaży na www.biletserwis.pl.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 19 maja 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca