Muzyka

Future Islands - Calling Out In Space Tour 2022

FUTURE ISLANDS na koncercie w Warszawie!

Calling Out In Space Tour

Future Islands to zespół, który zawsze świecił blaskiem. W jednej chwil mogliby zdobyć światową rozpoznawalność, ale zawsze koncentrowali się na tym samym – wkładali swoje serce i duszę w każdą chwilę i wykorzystywali wielką moc sztuki do szerzenia miłości i nadziei. To po prostu pokazywało, kim są. Długie, ciężkie lata w trasie i poczucie ciągłego oddalania się od czegoś ukształtowały zespół na wiele sposobów, zarówno duchowo, jak i fizycznie. Zawsze odchodzący, nigdy przychodzący, horyzont jest nieosiągalnym celem, który można gonić, ale nigdy złapać. Nowy album Future Islands „As Long As You Are” ukazał się już na rynku nakładem wytwórni 4 AD.

Płyta spogląda zarówno w przeszłość, jak i w przyszłość, stawiając czoła starym duchom i przyjmując nową nadzieję. To album o zaufaniu, pełen szczerości, odkupienia i „odpuszczenia”, pozwalający na zagojenie starych ran i zamykający bolesne rozdziały.

Jako artysta zawsze obawiasz się, że się zwyczajnie zestarzejesz i ludzie przestaną się Tobą interesować” – mówi wokalista zespołu, Sam Herring – „my brzmimy teraz lepiej niż kiedykolwiek i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. „As Long As You Are” to kolejny krok w definiowaniu istoty Future Islands i jest to dla nas niezwykle ważne”.

Płyta zawiera wydane wcześniej single „Thrill” („jeden z najlepszych obecnie utworów rockowych” - The FADER) i „For Sure” („kwintesencja Future Islands” – Rolling Stone).

Future Islands - Calling Out In Space Tour 2022

kup bilety WARSZAWA
Palladium 2022-03-02
2 marca 2022
WARSZAWA

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 26 maja 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca