Muzyka

Saxon i Mercyful Fate na Mystic Festival 2022

Saxon, Mercyful Fate i Judas Priest to gwiazdy Mystic Festival 2022.
Judas Priest będą świętowali na Mystic Festival 2022 zaległe 50. urodziny. Oprócz tego wyczekiwany od wieków Mercyful Fate i Saxon - legendy brytyjskiego metalu. Zapowiadają się także Mgła, Igorrr, Katatonia, Vader, Gold... a to dopiero początek długiej listy, pełnej znakomitych artystów z całego świata.

W 2019 roku Saxon świętował swoje 40 urodziny koncertowym materiałem "The Eagle Has Landed 40 (Live)", w tym roku ukazała się płyta "Inspirations", gdzie grają covery artystów, którzy ich uformowali, a na początek 2022 zapowiadany jest nowy album studyjny Biffa Byforda i jego kompanów - można się więc spodziewać mocnego, różnorodnego setu.

Zaraza zyskała kolejną rundę, zmuszając organizatorów do przesunięcia festiwalu o kolejny rok, nie wycofują się jednak artyści, którzy chcą współtworzyć historię. Poniżej lista artystów, którzy potwierdzili obecnośc w Stoczni Gdańskiej w czerwcu przyszłego roku. Kolejna porcja zostanie podana najpóźniej w lipcu.

(0)
1914
Arabrot
Azarath
Baest
Bleed From Within
Czerń
Dead Lord
Deluge
Dolch
Dopelord
Dwaal
Favorit89
Fleshworld
Gold
Grift
Hangman's Chair
Igorrr
Imperial Triumphant
Infected Rain
Irfan
Judas Priest
Katatonia
Konvent
Lindy-Fay Hella
Maggot Heart
Major Kong
Medico Peste
Mercyful Fate
Mgła
Mortiis
Motanka
Nightrun87
Okkultokrati
Only Sons
OVO
Raging Speedhorn
Rosk
Saxon
Tester Gier
Truchło Strzygi
Vader

Nowa data festiwalu, czyli 2-4 czerwca 2022 roku to czwartek, piątek i sobota. Dodatkowo 1 czerwca Warm Up Day ze specjalnymi koncertami i innymi atrakcjami.

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 mogą wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym.

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc.

Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

Każdy kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 1 czerwca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca