Muzyka

Natalia Przybysz śpiewa sto lat z Ralphem Kaminskim

Natalia Przybysz opublikowała teledysk do numeru "Sto lat" z albumu "MTV Unplugged Natalia Przybysz".
W marcu 2021 roku ukazał się album "MTV Unplugged Natalia Przybysz", który składa się z 14 wyjątkowych, akustycznych wersji utworów Natalii Przybysz. Trzecim singlem z płyty, po "Królowej Śniegu" oraz "Ciepłym wietrze", jest "Sto lat" - duet z Ralphem Kaminskim. To jednocześnie zapowiedź wiosennej trasy koncertowej artystki, w ramach której materiał z ostatniego albumu zostanie zagrany w kilku polskich miastach.

- Ten zaszczyt spotkał mnie w najmniej oczywistym momencie kariery i życia w ogóle - mówi Natalia Przybysz o płycie. - W momencie, kiedy zastanawiałam się nad szukaniem nowego zawodu, przychodzi propozycja nagrania koncertu MTV z piosenkami z trzech ostatnich płyt - przyznaje Natalia. Było to dla mnie jak odpowiedź z kosmosu: nie, nie szukaj innego zawodu, śpiewaj. Całe szczęście, że mogliśmy spotykać się na próbach z moim zespołem i wspaniałymi gośćmi, takimi jak Hania Rani, Skubas czy Ralph Kaminski. Naturalnie i przyjemnie było też śpiewać z Pauliną i u boku wybitnego wiolonczelisty Michała Pepola. Po raz pierwszy na scenie towarzyszyła mi moja nauczycielka tańca Iza Szostak, a do zespołu dołączył Miłosz Pękala. Cały ten proces był dla mnie jak naturalny przepływ energii. Zero konfliktów. Czysta radość i wdzięczność. Dziękuję wszystkim, którzy pracowali ze mną i bawili się ze mną w mój zawód piosenkarki.

"MTV Unplugged Natalia Przybysz" to dźwiękowy zapis występu artystki, który odbył się w grudniu 2020 roku w Warszawie. Podczas koncertu wybrzmiały akustyczne wersje 14 utworów, wybranych spośród trzech ostatnich albumów artystki. Pierwszymi, świetnie przyjętymi singlami, które promowały materiał, były "Królowa Śniegu" z Hanią Rani oraz "Ciepły Wiatr" wykonany ze Skubasem, Michałem Pepolem i Piotrem Niesłuchowskim. Teraz przyszedł czas na trzeci singiel - duet z Ralphem Kaminskim. Szczególności i wyjątkowości tej wersji "Sto Lat" dodaje fakt, że część utworu stanowi czytanie przez artystów fragmentów powieści "Mały Książe" autorstwa Antoine´a de Saint-Exupéry´ego.

Singiel "Sto Lat" promuje także trasę koncertową Natalii Przybysz, w ramach której artystka przez cały czerwiec odwiedzi 7 największych miast Polski, aby zagrać materiał z albumu MTV Unplugged. Bilety oraz szczegóły koncertów są dostępne na stronie: https://goingapp.pl/przybyszmtv.

Harmonogram trasy:
11.06.2021 - Poznań
12.06.2021 - Wrocław
13.06.2021 - Łódź
14.06.2021 - Olsztyn
20.06.2021 - Szczecin
28.06.2021 - Gdańsk
29.06.2021 - Warszawa


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 8 czerwca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca