Muzyka

Karolina Czarnecka i jej córy

Karolina Czarnecka prezentuje teledysk do utworu "Córy". To piąty singiel promujący wydany w listopadzie 2019 roku album "Cud".
Utwór "Córy" powstał we współpracy z raperką, muzyczką i performerką z Donbasu - SVET oraz duetem producenckim Winne-2. Klip wyreżyserowała Veronica Andersson, pochodząca ze Szwecji reżyserka i scenarzystka.

- Większość zdjęć do klipu realizowaliśmy na opuszczonym Osiedlu Dudziarska w Warszawie - mówi Czarnecka. - Trzy wolno stojące bloki "wykluczone" z miasta. Zamurowane wejścia, rozrzucone po podwórku osobiste artefakty byłych mieszkańców. To świetna lokacja dla klipu, ale też katastroficzny obraz nieudanego eksperymentu społecznego. Kręciliśmy również na basenach Skry, które zarośnięte krzakami są już tylko wspomnieniem miejskiej atrakcji. Warszawa to nie tylko glamourowe ornamenty, to też unikatowe zakamarki, które popadają w ruinę.

Klip opowiada o prawdziwych bohaterkach - dziewczynach, które kierując się swoja pasją i przyjemnością, robią dzisiaj to, co sobie wymarzyły. W teledysku zobaczyć można m.in: Ewę Pieńkowską (jedyną stunterkę, która wykonała pokaz na NitrOlympx dla ponad 50.000 osób na legendarnym torze Hockenheim), Annę Sokólską (Podlasiankę, najlepszą na świecie łuczniczkę konną), Magdalenę Kisiałę (przedstawicielkę nurtu Nowego Cyrku w specjalizacji: lina pionowa, która współtworzy fundację Sztukmistrze) oraz Shady Lady (jedną z najpopularniejszych polskich drag queens).

Premierze singla i klipu towarzyszy start platformy CÓRY , która ma za zadanie rozwijanie pasji i talentów młodych kobiet wchodzących w okres dojrzewania.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 czerwca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca