Muzyka

Kamil Hussein i jego letni słodki deszcz

Po świetnie przyjętych utworach "Mandala" oraz "Muszę iść tam sam", Kamil Hussein prezentuje wakacyjny singiel "Letni słodki deszcz".
Utwór jak i teledysk gloryfikują ulotność chwili oraz szacunek wobec natury. Sam numer powstał podczas wyjazdu nad morze, a klip jest efektem beztroskich chwil spędzonych w gronie najbliższych przyjaciół.

- Fajnie sobie czasami wyjść ze znajomymi, poczuć świeże powietrze, włączyć kamerę i utrwalić jakąś miłą chwilę - mówi artysta. - Chciałem tym klipem pokazać, że nagrywanie przyrody nie musi kojarzyć się tylko z Animal Planet i można ją wykorzystywać w popkulturze trochę tak, jak miało to miejsce w latach '90. Te lata są mi bardzo bliskie i być może część słuchaczy doszuka się ich wpływu w samej piosence.

Kamil Hussein to młody wokalista o syryjskich korzeniach, kompozytor i autor tekstów. Inspirują go przede wszystkim artyści, którzy przebyli w życiu trudną drogę i pomimo wielu życiowych trudności nie poddali się, cierpliwie idąc w obranym kierunku, jak The Weeknd, Krzysztof Krawczyk czy Marek Grechuta. Urodził i wychował się w Lublinie. Debiutancki singiel "Muszę iść tam sam" wydał w styczniu 2021 roku.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 czerwca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca