Muzyka

OFF Festival Katowice: Przenosimy festiwal na przyszły rok

OFF Festiwal został przeniesiony na pierwszy weekend sierpnia 2022 roku. W tym roku w Dolinie Trzech Stawów jednak zabrzmi muzyka, w ramach nowej formuły OFF Country Club.
- Wszyscy pragniemy powrotu muzyki, koncertów i spotkań w takiej formie, jaką pamiętamy sprzed pandemii - czytamy w komunikacie organizatorów. - Już dziś eksperci szacują, że przyszły rok będzie dla branży koncertowej rekordowy... ale dziś jeszcze musimy poczekać. Pandemia jest w odwrocie, ale nie została opanowana na tyle, by udało nam się w tym roku zorganizować taki festiwal o jakim marzymy i jakiego chcecie. Sytuacja epidemiologiczna i obowiązujące przepisy (dotyczące zarówno podróży międzynarodowych, jak i organizacji imprez plenerowych w Polsce) nie dają nam wyboru - musimy zaproponować wam spotkanie za rok.

OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się w dniach od 5 do 7 sierpnia 2022. Karnety z roku 2020 i 2021 zachowują ważność. Na tegorocznej imprezie mieli wystąpić Udział Caribiou, Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 czerwca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca