Muzyka

Griff debiutuje z "One Foot In Front Of The Other"

Dziś pojawił się debiutancki mikstejp Griff "One Foot In Front Of The Other".
Projekt zawiera tytułowy utwór, któremu towarzyszy genialny teledysk, jak i wszystkim dobrze znany "Black Hole".

"One Foot In Front Of The Other" to kolejny krok w kierunku światowej kariery Griff. Ponad miesiąc temu artystka wygrała prestiżową nagrodę BRITS w kategorii Rising Star. Była również nominowana do nagrody BBC Sound Poll, a także została właśnie wybrana jako ambasadorka globalnego programy RADAR Spotify, którego celem jest wspieranie młodych artystów

Cały mikstejp Griff napisała, nagrała i wyprodukowała w swojej sypialni. Jest to żywa migawka wszystkich wzlotów i upadków współczesnego życia nastolatków. Niezwykle wrażliwe teksty Griff w utworach takich jak "Black Hole" uświadamiają jak ogromny drzemie w niej potencjał. Mixtape zawiera poruszające utwory dotyczące przyjaźni ("1,000,000 X Better"), zdrowia psychicznego ("Say It Again"), kształtujących rozstań ("Forgive Myself") i znaczenia rodziny ( "Good Stuff" ). Dzięki Griff wszystkie te doświadczenia zamieniają się w coś jednolicie pozytywnego i sprawiają, że to co wybrzmiewa najbardziej, to znaczenie przyjaźni, rodziny i wiary w siebie.

Tracklista "One Foot In Front Of The Other":
1. Black Hole
2. One Night
3. Shade of Yellow
4. One Foot in Front of the Other
5. Remembering My Dreams
6. Earl Grey Tea
7. Walk

Griff to producentka, autorka piosenek i specjalistka od wizualizacji w jednej osobie. Urodziła się w chińsko-jamajskiej rodzinie, nieopodal Watford. Zaczęła tworzyć muzykę, pożyczając od brata Logic Pro. Sama nauczyła się produkować i pisać piosenki w tajemnicy przed kolegami i koleżankami ze szkoły (wielu dowiedziało się o jej talencie, gdy Annie Mac puściła w radiu jej "Mirror Talk"). Dziewczyna, która uczyła się na samych piątkach, swoje liczne talenty przekłada również na karierę muzyczną. Nie tylko więc pisze piosenki i je produkuje, ale również projektuje ubrania, kręci klipy i zajmuje się oprawą swych występów. Jest nieustraszona (a zarazem pełna wielkich nadziei i obaw, jak każda 19-latka), co czyni ją absolutnie wyjątkową.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 18 czerwca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca