Muzyka

Kruk i Wojtek Cugowski: Klip i koncert

Kruk & Wojtek Cugowski nie zwalniają tempa. 1 lipca odbędzie się premiera pierwszego teledysku, który promuje najnowsze wydawnictwo tego projektu, "Be There".
- Utwór "Rat Race" to taki czarny koń naszej płyty "Be There", który jako pierwszy singiel wywołał na listach przebojów wiele emocji i poprowadził nas niejednokrotnie na podium - mówi gitarzysta Kruka, Piotr Brzychcy. - Decyzja o tym, do którego utworu w pierwszej kolejności mamy zrobić klip, była zatem jednoznaczna. Dąbrowa Górnicza i Fabryka Pełna Życia wykazała się inicjatywą i zaproponowali stworzenie takiego teledysku. Aleksander Kozłowski i ekipa Przedmarańcza, z którym współpracowaliśmy po raz pierwszy, pokazał nam, czym jest moc i energia przy tworzeniu obrazu do naszej muzyki. Wyciągnął z nas wszystkie siły, jakie mogliśmy z siebie wykrzesać i jesteśmy niesamowicie zadowoleni z tej współpracy.

- Miejsce zdjęć to nieczynna fabryka, która tworzy doskonałą, industrialną scenografię, oddając jednocześnie charakter naszej muzyki - uzupełnia Wojtek Cugowski. - Album "Be There" ukazał się 14 kwietnia, przynosząc sporo pozytywnych recenzji w prasie branżowej, na portalach muzycznych, a także wiele pozytywnych komentarzy od Fanów zespołu Kruk, dla których nasza współpraca jest z pewnością dużym zaskoczeniem, mam nadzieję, pozytywnym. W obecnej chwili pracujemy nad tym, by jesienią bieżącego roku ruszyć w trasę promocyjną płyty "Be There", koncerty to najlepszy sposób na właściwy odbiór muzyki rockowej, to bezpośrednie spotkanie z Fanami, którego nie możemy się doczekać."

Wideo do utworu "Rat Race" zobaczyć będzie można podczas specjalnego eventu w Dąbrowie Górniczej, nie zabraknie także niespodzianek dla fanów, w tym wyjątkowego koncertu dla zgromadzonej publiczności.

Po premierze teledysku odbędzie się spotkanie z zespołem, podczas którego artyści będą odpowiadali na pytania dziennikarzy i fanów. Spotkanie poprowadzi Michał Syska. Będzie także możliwość zdobycia autografów muzyków oraz zakupu płyty.

A po spotkaniu - prawdziwa gratka dla fanów! Na scenie onLemon przed budynkiem warsztatu FPŻ po raz pierwszy usłyszeć będzie można wybrane utwory z najnowszego kruczego krążka na żywo.

Ze względu na obostrzenia związane z obecną sytuacją pandemiczną - obowiązujący limit osób w Warsztacie to 90 os.).

Najnowszy album Kruka & Wojtka Cugowskiego "Be There" ukazał się 14 kwietnia. Znalazło się na nim osiem kompozycji, a teksty napisał i zaśpiewał Wojtek Cugowski.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 czerwca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca