Muzyka

Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino. Nowy singiel Męskiego Grania

Tegoroczny hymn Męskiego Grania nosi tytuł "I Ciebie też, bardzo", a jego wykonawcami są Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino.
Daria Zawiałow występowała już w zeszłorocznym składzie, z którym również pojawi się na czterech koncertach zaplanowanych na sierpień. Także Dawid Podsiadło był członkiem orkiestr Męskiego Grania - wykonywał single "Elektryczny", "Wataha" oraz "Początek", który do tej pory został wyświetlony na YouTube ponad 120 milionów razy. Vito Bambino jako jedyny w tegorocznym zespole rozpoczyna przygodę z Męskie Granie Orkiestrą. Jego obecność nie powinna jednak dziwić nikogo, kto śledzi polską scenę muzyczną. Zarówno jego ostatnia solowa płyta, jak i działalność w ramach zespołu Bitamina oraz liczne artystyczne kooperacje, cieszą się dużą popularnością.

Autorami słów do tegorocznego singla są: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino. Utwór skomponowali Bartosz Dziedzic i Aleksander Krzyżanowski. "I Ciebie też, bardzo" będzie można usłyszeć już w sierpniu na sobotnich koncertach w ramach trasy Męskie Granie. Na scenie Męskie Granie Orkiestra 2021 wystąpi w składzie: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Olek Świerkot, Agim Dżeljilji i Piotr Rubik.

Do utworu nakręcony został pierwszy na świecie teledysk w pełni zrealizowany z pokładu drona FPV (First Person View) oraz kamery RED Komodo.

Zamiarem twórców było uzyskanie wrażenia mastershota na przestrzeni trwania całego utworu, podczas którego dron pokonuje dystans 2,3 km. Teledysk w całości został sfilmowany z pokładu drona niosącego kamerę filmową.

Za pomysł i realizację teledysku odpowiedzialni są twórcy kultowego klipu do utworu "Początek" - MYK_collective. Operatorem obrazu jest Mateusz Dziekoński. Drony pilotowane były przez Macieja "Mac FPV" Poschwalda, najbardziej utytułowanego Polaka w wyścigach dronów, reprezentowanego przez ponad.film. Produkcją zajął się OPUS FILM. Zdjęcia do teledysku kręcone były w Łodzi w Łódzkim Centrum Nauki i Techniki EC1, dzięki uprzejmości Łódzkiego Centrum Wydarzeń.

Męskie Granie 2021 - line-up:
6 sierpnia - Kraków, Muzeum Lotnictwa
Męskie Granie Orkiestra 2020, Dawid Podsiadło, król, Jarecki, Bluszcz
7 sierpnia - Kraków, Muzeum Lotnictwa
Męskie Granie Orkiestra 2021, ORGANEK, Daria Zawiałow, BAASCH, WaluśKraksaKryzys
13 sierpnia - Warszawa, Tor Służewiec
Męskie Granie Orkiestra 2020, Artur Rojek, król, Kasia Lins, Niemoc + goście
14 sierpnia - Warszawa, Tor Służewiec
Męskie Granie Orkiestra 2021, BRODKA, RALPH KAMINSKI, Zdechły Osa, Shyness!
20 sierpnia - Poznań, Park Cytadela
Męskie Granie Orkiestra 2020, ZALEWSKI, Maria Peszek, Vito Bambino, Kaśka Sochacka
21 sierpnia - Poznań, Park Cytadela
Męskie Granie Orkiestra 2021, ORGANEK, król, Muchy, BAASCH
27 sierpnia - Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem
Męskie Granie Orkiestra 2020, Dawid Podsiadło, Kwiat Jabłoni, WaluśKraksaKryzys, Bluszcz
28 sierpnia - Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem
Męskie Granie Orkiestra 2021, ZALEWSKI, RALPH KAMINSKI, Natalia Przybysz, Kaśka SochackaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 czerwca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca