Muzyka

Igo śpiewa hit De Mono. Posłuchaj piosenki z filmu "Czarna owca"

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce - Igor Walaszek, znany pod pseudonimem Igo, nagrał piosenkę do filmu "Czarna owca", w reżyserii Aleksandra Pietrzaka.
- Film "Czarna owca" porusza bardzo ciekawy temat relacji rodzinnych, jakie mamy na co dzień - mówi Igo. - Sytuacje, które dzieją się w tym filmie mogą spotkać każdą rodzinę, dlatego bardzo polecam, żebyście go zobaczyli i sami ocenili.

Na potrzeby produkcji Igo wziął na warsztat największy przebój zespołu De Mono. Jego interpretację "Kochać inaczej" można sprawdzić poniżej wraz z klipem z fragmentami filmu.

"Czarna owca" to słodko-gorzka opowieść o współczesnej rodzinie, w której każdy ma czegoś dość. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak im się wydaje... Czy członkowie rodziny odnajdą swoje szczęścieT To film o więzach, których nie można przerwać. W zabawny sposób odpowiada na ważne pytania dotyczące relacji rodzinnych i dojrzewania do zmian. W filmie występują Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Kamil Szeptycki, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik i Włodzimierz Press.

Igor Walaszek - znany pod pseudonimem Igo. Pochodzi z Krakowa, gdzie w 2009 roku wraz z grupą przyjaciół założył rockowy zespół Clock Machine. Mimo swoich rockowych predyspozycji nie zamyka się wyłącznie w tym gatunku i od 2015 roku wraz z Kubą Traczem tworzy elektroniczny duet Bass Astral x Igo. Ze wspomnianymi zespołami nagrał dotychczas sześć płyt, a jego dyskografię zamyka wydany w marcu 2019 roku album "Prognozy" zespołu Clock Machine. W 2019 roku Igor został, obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Organka, członkiem Orkiestry Męskiego Grania. Rok później również zasilił jej skład, tym razem z Darią Zawiałow i Błażejem Królem. W sierpniu bieżącego roku światło dzienne ujrzy trzeci album Bass Astral x Igo pt. "Satellite". W tym samym czasie Igo pracuje nad pierwszą solową płytą. Wystąpił na takich festiwalach, jak Open´er Festival, Krakow Live Festival, Przystanek Woodstock, OFF Festival, czy Audioriver. Współpracował m.in. z Sokołem, Miuoshem czy Sistars.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 5 lipca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca